Jump to content
sTrEs

Cumpar PerfectMoney

Recommended Posts

Ba greu va e sa cautati pe site-ul lor exchanger https://perfectmoney.is/business-partners.html ia de aici si cumparati cat vrei !

La ce pula mea postati raspunsuri de cacat ? Postezi pentru +1 sau cum ? Esti constient ca stiu si eu cel putin 10 site-uri de exchange nu ? Daca vroiam sa pierd banii, ma duceam acolo pe site-uri, prefer sa fac cu un roman de al meu un exchange safe, cinstitit si fara dureri de cap, decat sa platesc cat nu face. Incercati sa evitati posturile mele, voi astia posthunters.

Link to comment
Share on other sites

La ce pula mea postati raspunsuri de cacat ? Postezi pentru +1 sau cum ? Esti constient ca stiu si eu cel putin 10 site-uri de exchange nu ? Daca vroiam sa pierd banii, ma duceam acolo pe site-uri, prefer sa fac cu un roman de al meu un exchange safe, cinstitit si fara dureri de cap, decat sa platesc cat nu face. Incercati sa evitati posturile mele, voi astia posthunters.

In primul rand ai grija la limbaj si in al doilea rand bai prietene am zis sa iti fiu de ajutor ! Eu nu te-am jignit si nu cred ca tu ai dreptul sa o faci ! Asa ca lasa dracu tupeul asta din fata calculatorului ca nu ma sperii !

Link to comment
Share on other sites

In primul rand ai grija la limbaj si in al doilea rand bai prietene am zis sa iti fiu de ajutor ! Eu nu te-am jignit si nu cred ca tu ai dreptul sa o faci ! Asa ca lasa dracu tupeul asta din fata calculatorului ca nu ma sperii !

Unu la mana nu sunt prietenul tau, doi la mana invata sa citeste, nu te-a jignit nimeni.

Cu ocazia asta o sa iti fac si un mic report, chiar esti post hunter, ignora butonul de reply in posturile mele. Mersi frumos.

Link to comment
Share on other sites

La ce pula mea postati raspunsuri de cacat ? Postezi pentru +1 sau cum ? Esti constient ca stiu si eu cel putin 10 site-uri de exchange nu ? Daca vroiam sa pierd banii, ma duceam acolo pe site-uri, prefer sa fac cu un roman de al meu un exchange safe, cinstitit si fara dureri de cap, decat sa platesc cat nu face. Incercati sa evitati posturile mele, voi astia posthunters.

Nu ai precizat nimic ca nu vrei exchangere. De ce te zbati ca coaiele in benzina?

Ai precizat insa ca nu dai primul. Tu ai nevoie in cacat si tot altu sa stea la pula ta? Creca vrei 100$ pentru cei 50$ oferiti de tine. Mai impui si conditii.

Iti dau eu PM imediat ce revine site-l. Doar daca trimiti tu primul.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ai precizat nimic ca nu vrei exchangere. De ce te zbati ca coaiele in benzina?

Ai precizat insa ca nu dai primul. Tu ai nevoie in cacat si tot altu sa stea la pula ta? Creca vrei 100$ pentru cei 50$ oferiti de tine. Mai impui si conditii.

Iti dau eu PM imediat ce revine site-l. Doar daca trimiti tu primul.

Copile, esti incuiat sau nu stii sa citesti ? La ce pula mea postezi, sa fi +1 ? Iar cat despre pm ofeream 100e pe 100$ , dar problema a fost rezolvata, la ce vi tu si postezi aici, ce rost avea?? Am inteles vrei sa fi +1 si tu, miezule!

Later Edit: Am facut rost, rog un admin sa inchida topic-ul, altfel or sa apara inca 50 de copii retardati, care nu pot citi "fara offtopic in post-ul meu".

Edited by sTrEs
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...