Jump to content
rremapped

crypter FUD 100% +source code !

Recommended Posts

daca voi sunteti batuti in si nici macar sa decryptati o parola nu va duce bila nu am ce sa va fac ! inca odata ===>kZ6BNCieZHl3DMwioU0yf5SG<=== poate acuma o vedeti ! poftim si lingurita ! RC4 - Encrypt or Decrypt strings

Esti retard? Ce parola criptata ai pus tu in primul post, si ce parola ai pus acum?

Ai facut ca handicapatu' md5 la un string de 18 caractere si faci lumea batuta in cap.

Esti prost de puti.

// si ca sa nu isi iroseasca nimeni timpul, screenshot cu fisierele (uitati-va la data)

http://i.imgur.com/7U4DtV3.png

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

Esti retard? Ce parola criptata ai pus tu in primul post, si ce parola ai pus acum?

Ai facut ca handicapatu' md5 la un string de 18 caractere si faci lumea batuta in cap.

Esti prost de puti.

// si ca sa nu isi iroseasca nimeni timpul, screenshot cu fisierele (uitati-va la data)

http://i.imgur.com/7U4DtV3.png

tu esti prea prost dar lumea nu stie ! daca este ceva gratis care nu-ti trebe asta nu inseamna ca nu vor si altii !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

behemotule dute cu plugusorul si lasa-ne forumul in pace ca nu-i de tine (vezi anul asta sa reciti plugusorul, nu ca anul trecut capra cu trei iezi)!

:)) te doare mintea ? ma crezi copil de 14 ani? no ma rog daca tu zici ca asa e. nu am cum sa te contrazic eu am oferit ceva gratis vad ca romanului ii se ia totul asa e romanu prost si cult !

dik la el "behemotule" "plugusoru" te doare mintea :)

Link to comment
Share on other sites

:)) te doare mintea ? ma crezi copil de 14 ani? no ma rog daca tu zici ca asa e. nu am cum sa te contrazic eu am oferit ceva gratis vad ca romanului ii se ia totul asa e romanu prost si cult !

dik la el "behemotule" "plugusoru" te doare mintea :)

"...asa e romanu prost si cult !" esti tu destept si incult.Pai no bine ardelene apai sa te-o futa dumnezau ca tare destept mai esti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...