Jump to content
robyz

AJUTOR !!! PLS !!! AJUTOR !!!

Recommended Posts

ma poate ajuta cnv?...deci am net de 10 mb shi am facut testu de viteza shi mio dat k tresa mearga cu 6 mb shi mere numa cu 500 de kb...ce are dak stitzi:((...aaa shi la u torrent imi zice k nu am viteza din cauza k nu primesc de la modem viteza mai mare:((...shi k dak vreau sa intru la setari shi sa stabilesc nush unde port pt u torrent sau asa cv:D...pls dak ma putetzi ajuta sa mearga shi la me netu bn sau makr pe u torrent k ala il folosesc cel mai mult timp:((

Link to comment
Share on other sites

Era treaba cu viteza de net nu?

DEPINDE DE PE CE PAGINA DOWNLOADEZI!!!

Am netul de 3 mb si miau spus ca tre' sa mearga cu 1mb...dar am downloadat d p iplay.ro cu 6 MB...

downloadul de pe trackere nu tine numai de banda de internet.

depinde de cati seederi sunt.

Link to comment
Share on other sites

Era treaba cu viteza de net nu?

DEPINDE DE PE CE PAGINA DOWNLOADEZI!!!

Am netul de 3 mb si miau spus ca tre' sa mearga cu 1mb...dar am downloadat d p iplay.ro cu 6 MB...

downloadul de pe trackere nu tine numai de banda de internet.

depinde de cati seederi sunt.

stiu ca suna cam stupid dar cred ca mie au reusit sa-mi limiteze si banda aia :) . Ma refer ca am 5 torrente cu 30 seederi fiecare si viteza totala este de 356 KB/s adica aia maxima din abonament, de-al dracu orice as face nu trece de aia, pot sa am si 143432 de seederi ,tot nu trece.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...