Jump to content
Danielle

Monster Templates MegaPackage

Recommended Posts

Am incercat dar nu imi da voie sa pun tot pt un file.

Stiti si alte programe ca si rapidshare sau wiki..?

Multumesc ..

VIP scrie si tu mai frumos ca iti cade nasu. :P

PS: F.C :P

man nu am cont pe rapidshare pune te rog un singur fisier sau maxim 2 sa putem si noi copia....

Link to comment
Share on other sites

lordx: ..sincer nu am lucrat niciodata cu un arhivator..dar o sa am timp sa invat nu se pot face toate o singura data ..toate necesita timp si rabdare..

PS: Sa fii cuminte..

Shinnok: iti multumesc frumos pentru templates esti un real gentleman..

nu cred ca cei care viziteaza acest thread de 2 bani se vor satura vreodata pentru ca tot timpul apar templates noi si imi cer scuze pentru ca am postat in acest fel dar postand doar cate un template asa ce-i care doresc iau doar cea ce au nevoie..chiar trebuie sa download 11.000 mii de files daca tu doresti doar unul..?

iar sunt sigura ca 1.600 de vizite pentru acest thread nu sunt doar ca sa vada ce am scris eu sau ca sa ma certe (exemple)..sunt aici pentru ca au nevoie de unul sau mai multe templates..si de acea eu cred a ar fii frumos ca sa lucram in echipa si sa ne ajutam unul pe altul ....iar daca nu sunteti de acord puteti sa inchideti acest thread ..

Multumesc..

MersI FaiN :D

Link to comment
Share on other sites

da este usor .."DAR" iti dau un exemplu ..eu nu stiu sa decompilez..mi-a scris cateva persoane cum sa fac pas cu pas dar este prea greu nu inteleg cum trebuie.. asa ca incerc sa ma multumesc cu ce gasesc .:)

PS:Sa fiti cuminti

vad ca este destul de vizitat threadul asta . va pregatesc o arhiva cu 100+ flashuri de pe templatemonster , pentru cei interesati si lenesi :P aveti rabdare :)

a trecut anul si nu ai mai venit cu arhiva

sau ai postato si sunt eu retardat ?:D

Link to comment
Share on other sites

Se pot face si requesturi de template aici ? :) ca as fi vrut si eu asta :

Website template #12372 by Elfin

sau

Website template #23653 by Nessy

Website template #20355 by Di

Website template #11636 by Di

Website template #18406 by Nessy

Website template #15266 by Quill

Merci :D

P.S. : am vazut ca nu s-a mai postat de multa vreme dar niciodata nu e prea tarziu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...