Jump to content
acehood

parole email

Recommended Posts

Exista sau ar putea exista vreun program care sa iti dea toate parolele de la toate conturile facute pe adresa de email ? inclusiv cea de facebook chiar si parola de email ? Raspunsul vostru sigur va fi nu... Am o cunostinta care nu are nici o treaba cu programarile hacking etc... dar detinea un asemenea program sau ce o fi fost ! Ii spuneai adresa de email si iti dadea toate parolele de la toate conturile unde foloseai acea adresa de email !!! ba chiar un amic student la it ia aratat profesorului lista si ia explicat ce sa intamplat iar profesorul a spus ca este imposibil ! acea cunostinta provine dintr-o familie instarita defapt cuvantul instarita este putin spus... sunt curios ce ziceti de asta...

Link to comment
Share on other sites

sincer nici eu nu stiu ce sa cred ! nu am inventat nimic ! singurul motiv pentru care cred ca ar putea detine asa eva este acela ca provine dintro familie foarte bogata iar unul din membrul familiei lui este un bogatas cunoscut la nivel mondial ! si cred ca ar putea avea acces la ceva baza de date sau vreun program minune !

Link to comment
Share on other sites

sper sa am ocazia sa va demonstrez asta ! o sa il rog pe prietenul meu sa discute cu el deoarece il cunoaste mult mai bine, iar eu am sa cer un email unui membru mai vechi de aici si sa il dau respectivului ca sa afle parolele iar daca o va face am sa le pun publice aici !.... cred ca asta este singurul mod in care voi fi luat in serios

Link to comment
Share on other sites

Exista sau ar putea exista vreun program care sa iti dea toate parolele de la toate conturile facute pe adresa de email ? inclusiv cea de facebook chiar si parola de email ? Raspunsul vostru sigur va fi nu... Am o cunostinta care nu are nici o treaba cu programarile hacking etc... dar detinea un asemenea program sau ce o fi fost ! Ii spuneai adresa de email si iti dadea toate parolele de la toate conturile unde foloseai acea adresa de email !!! ba chiar un amic student la it ia aratat profesorului lista si ia explicat ce sa intamplat iar profesorul a spus ca este imposibil ! acea cunostinta provine dintr-o familie instarita defapt cuvantul instarita este putin spus... sunt curios ce ziceti de asta...

singura explicatie la ce zici tu e ca tipul avea un program de scanat dupa cookie-urile si parolele din browser si iti afisa parolele gasite pe calculatorul respectiv (si salvate de browser).

alta varianta nu vad.

(cand dai sa te loghezi pe un site si browserul te intreaba daca sa memoreze parola si tu ii dai yes, el salveaza parola undeva in pc - exista anumite programe (chiar si scripturi online) care iti pot extrage (in anumite situatii) parolele astfel salvate).

Link to comment
Share on other sites

aceasta explicatie am dato si eu dar "victimile" nu sau logat niciodata pe tableta lui ! amicul meu care este student la it nu poate explica ! ia aratat unui prieten poza cu lista respectiva care continea userii si parolele de la cea adresa la care profesorul la acuzat ca a inventat la fel cum o faceti si voi...

Link to comment
Share on other sites

nu are asemenea cunostiinte... dar poate o fi procurat un program de la vreo persoana din anturajul familiei sale... chestia e ca afla parole de la persoane care nu le cunostea personal exemplu : o fata foarte populara si a facuto de rusine cu niste conversatii intime...

Link to comment
Share on other sites

Voi gresiti ca l-ati bagat in seama. Daca nu ii raspundea nimeni, inchidea forumul si se intorcea la jucat metin si travian.

Nu e in stare sa lege 3 cuvinte si voi il tot intaratati cu programul minune. Cine stie ce legale nasoale a fumat si el si amicul lui si au vazut numai parolele vietii in fata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...