Jump to content
Guest Nemessis

FanClub Nemessis (pentru jucatorii Bitefight)

Recommended Posts

Cred ca te vor crede toti.Te-as injura da` 1.esti in staff 2.urmeaza un ban 3.ne "cunoastem" 4.ai idee cine floodeaza bitefightu`? :roll:

1. v-am dat eu voie

2. v-am dat eu voie

3. nu te obliga nimeni

4. nimeni :))

Pf... mi-a trebuit ceva curaj dar incep eu.

De ce mortii matii nu imi explici si mie despre ce pula mea este vorba aici ?

:lol: Acuma sa vedem daca te tii de cuvant :) . Oricum te respect.

Intrebare : Te exciti daca esti injurat sau de ce vrei sa te injuram ?

Link to comment
Share on other sites

Da(cred) sincer mie unu nu mi-ar placea sa fii asa respectat si respect din frica.N-ai mai putea glumii cu unu` cu altu` ca nu te mai injura....naspa..si daca l-ar injura poate prietenii,injuraturi ca-ntre amici da`...Neme` ai gagica?Daca da cu mare placere te-njur yo de ea :twisted:

Link to comment
Share on other sites

e ceva dubios in injuratul asta nu cred k lui neme ii place sa fie in jurat... totushi cine shtie o avea vreunm plan diabolic prin kere nushtiu c face iti afla ipul cumva face ceva iti intra in PC shi te injura inapoi:))) sau ceva DIABOLIC specifc lui........

Link to comment
Share on other sites

e ceva dubios in injuratul asta nu cred k lui neme ii place sa fie in jurat... totushi cine shtie o avea vreunm plan diabolic prin kere nushtiu c face iti afla ipul cumva face ceva iti intra in PC shi te injura inapoi:))) sau ceva DIABOLIC specifc lui........

pai ip-ul oricum ti-l vede in momentul in care postezi pe forum! :) e admin remember? oricum eu il injur prin pm ca sunt original si nu vreau sa imi fure altii injuraturile :PP

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

haha ce homosexuali fara coaie ... ce ratati =)) injurati ma omu ca promit eu ca va scot banurile daca atingeti vreo coarda sensibila .

@lau kick me now mother fucker I dare you !

Link to comment
Share on other sites

eu nu va injur......eu va iau familia mortiii copii de 1 an si mamicile in pula ...bagamias pula in rasa voastra de ochelaristi.....sa puneti sus pe unu site care se face bani sau alte combinatii nu faceti spalamiati pula cu toate familiile voastre!

HAI IAMI PULA IN GURA ACUMA DOMNU NEMESIS DIN SANGE NU DE ALTCEVA...DAR ITI DAU EU VOIE!

P.S. CHECHIRE_CAT ...SA`MI IEI PULA IN GURA ...CUM IA PORCU BOABE`N GURA!

HAI PA SPALAMIATI PULA!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...