Jump to content
Que

Vand cont Bet365

Recommended Posts

Ba voi sunteti chiar prosti sa-mi bag pula :)) toate sunt pe aceeasi adresa de mail iar la toate e aceeasi parola +ca pot sa setez nr respectivului la mail sa nu pot sa mai recuperez parola ori modifica mail-ul la ele.In fine sunteti prea idioti nu mai imi bat capul, nu mai comentati aiurea ca va fac reclamatie si luati ban.

Edited by Que
Link to comment
Share on other sites

Ba voi sunteti chiar prosti sa-mi bag pula :)) toate sunt pe aceeasi adresa de mail iar la toate e aceeasi parola +ca pot sa setez nr respectivului la mail sa nu pot sa mai recuperez parola ori modifica mail-ul la ele.In fine sunteti prea idioti nu mai imi bat capul, nu mai comentati aiurea ca va fac reclamatie si luati ban.

Cu tot respectul doresc sa afirm urmatoarele:

1.Nu am gasit nimic gresit in ce au postat colegii,chiar au dreptate.

2.Cu un cont de bet365(daca stii ce e ala)...te bag in puscarie(nu pt mult timp,dar te bag.)

3.Nu ia nimeni de aici ban,eventual eu as lua daca ti-as spune ce usor se face wire transfer pe Skrill si cash out dupaia,dar evit detaliile pentru ca forumul are reguli ce nu doresc sa le incalc.

De evitat sa vinzi bunuri care detin urme si informatii cu caracter personal,sfatul meu prietenesc...dar pana nu te arzi o data,n-ai sa sufli in iaurt.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mai bine il pastrezi decat sa-l vinzi pe 100 de euro.fa rost de prepaiduri ukash,paysafecard si depui, apoi rulezi banii la pariuei sau in poker si ii scoti prin direct bank transfer. faci infinit mai multi bani decat niste amarati de 100 euro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...