Jump to content
Nytro

[ VB6 ] RST Trojan - Open Source

Recommended Posts

tare troianul dar k deobicei grafica cam lasa de dorit.....pune shi u cv kewlbuttonz sau dak rei te ajut yo shi cu un background cv....imi place k are multe functii

Nu ai inteles..l-a facut open source,cam asta trebuia sa iasa dupa tutorialul facut de el,grafica nu a facut..:)

Link to comment
Share on other sites

k got it dar are kteva "buguri" adik nu are hadle de erori adik"On Eroor Resume Next" shi ar mai fi mers cv dak apeshi pe un buton o comanda shi nu ejti conectat sa apara un msgbox cu not connected sau cv de genu.......

da...la digital keylogger era msgbox

On Error Resume Next ... ai gresit cum ai scris..

Link to comment
Share on other sites

hmm e cam plin de buguri... de exemplu la keylogger daca scriem de exemplu bla si dau backspace de 3 ori se sterge dar daca apas a 4 oara face crash! asta se poate rezolva cu un on error resume next (dar sunt sigur ca deja sti asta) al doilea bug... tot la keylogger... nush poate e numai la mine dar.... nu arata pe ce program sunt :S e cam stricat :S

Link to comment
Share on other sites

shaikin2 : Problema cu backspace am rezolvat-o dar la mine in pc . Atunci cand apesi backspace Text1.Text = Text1.Text fara un caracter , si daca e gol ... Se rezolva cu un simplu If ... Len(Text1.Text) > 1 ... Pe mess intru cand am timp .

TorQue9 : Ai Windows in C:\ ? Ai cumva NT ? Eroarea e din cauza ca nu am vrut sa complic lucrurile , sa gasesc folderul de sistem , si la rulare , incearca sa copieze automat in system32 fisierul mswinsck.ocx . De aceea eroarea . Sau poate nu esti admin .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...