Jump to content
Guest Nemessis

Conquiztad0r killer versiune noua mai 2008

Recommended Posts

Si eu l-am primit in 2 ore si 31 de minute :D. J-A-K isi face treaba foarte bine, ce aveti toti cu el ?

Apropo ... am facut deja 62.200 de galbeni :D.

slab. Eu l-am prins pe j-a-k cand erea pe forum. In 5 min mi-a venit cqkiller :X e fenomenal. am jucat cam 30 min am facut 10.300 galbeni. urmeaza maine sa ma bag k-lumea la joc si in 4-5 ore sper sa fac 250-300 miii de galbeni :X:X

Link to comment
Share on other sites

Mama sa imi bag pla, e un prost pe forumul BF pe numele lui da scena iLLusT* care cred ca e angajat la sectiunea aia sa dea el raspuns la posturi, exact ce a zis j-a-k in alta parte, si anume:

jocul conquiztador nu este in nici un fel afiliat bitefight.ro

cine te-a informat altfel, a facut o gluma proasta.. si reclama pentru bitefight.ro, motiv pentru care ii multumim Smile

http://board.bitefight.ro/thread.php?postid=333388#post333388

Nenorocitu dracu!

Link to comment
Share on other sites

MINTI! Se sterg la interval de 15 minute.

E adevarat? sau faci misto? :-W

bai dar mie numi vine mailu cu linku de activare:((

Nici mie nu mi-a venit nenorocitu ala da link, dar te sfatuiesc sa folosesti un proxy, apoi imprumuta un cont de la colegii de alianta daca joci bf :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ce faza penala, bravo Nemessis =d>!

Uitati ce raspuns prin PM am primit de la j-a-k dupa ce am facut cererea de CQKiller:

Message from j-a-k, on 03-26-2008 08:52

nemessis a primit ban pe acest forum, si asa crede el ca se razbuna: trimitand lumea sa faca spam pe acest forum cerand cqkiller.

*closed*

Ca sa vezi :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...