Jump to content
Nytro

zzzzzzzzzzz

Recommended Posts

Un pack cu 5 scam-uri identice :

Nu se trimite mail , parolele se salveaza in pass.html . Uploadati fisierele , si setati permisiunea 777 fisierului pass.html .

Download :

Edited by Nemessis: PLEASE DO NOT POST SCAMS ON THIS FORUM. IT'S ILLEGAL AND FORBIDDEN BY OUR RULES.

Link to comment
Share on other sites

Treaba cu scam page nu prea mai pacaleste pe nimeni... fiecare inainte sa se inregistreze se uita la host ... si evident isi da seama ca yahoo , hi5 si care le-ai mai pomenit nu au cum sa aiba free host :P (nu au ajuns sa fie asa saraci) evident daca vreti sa cumparati host platit pentru a pune un scam page ii treaba voastra dar va zic ca nu se merita

Link to comment
Share on other sites

1. treaba inca mai merge .... si inca foarte bine in cateva zile am strans 200 de perechi de id-uri si parole(e adevarat ca in principal fetele intra pt ca sunt mai naive)...doar unu s-a prins

--si--

2. treaba cu host-ul e gresita. host-ul pastreaza fisiere pe net pentru a fii folosite in diferite scopuri. tu te referi la domeniu (si la subdomeniu)

host-ul "oricat de free" ar fii tot poate sa-si faca treaba

iar daca cumperi hosting ce faci? ... pui mai multe scam-uri pe aceeas adresa !?!?

sunt sigur ca vrei sa spui domenii

iar daca incerci sa cumperi domeniu nu o sa mearga pentru ca yahoo ti-a luat-o inainte (nu pot sa existe 2 domenii la fel)

asa ca Be quiet

Link to comment
Share on other sites

1. treaba inca mai merge .... si inca foarte bine in cateva zile am strans 200 de perechi de id-uri si parole(e adevarat ca in principal fetele intra pt ca sunt mai naive)...doar unu s-a prins

--si--

2. treaba cu host-ul e gresita. host-ul pastreaza fisiere pe net pentru a fii folosite in diferite scopuri. tu te referi la domeniu (si la subdomeniu)
host-ul "oricat de free" ar fii tot poate sa-si faca treaba
iar daca cumperi hosting ce faci? ... pui mai multe scam-uri pe aceeas adresa !?!?
sunt sigur ca vrei sa spui domenii
iar daca incerci sa cumperi domeniu nu o sa mearga pentru ca yahoo ti-a luat-o inainte (nu pot sa existe 2 domenii la fel)

asa ca Be quiet

mda domeniu am vrut sa zic(deabia m-am trezit) ... oricum vroiam sa scot in evidenta ca numai fraieri pun botu la asa ceva

,,in cateva zile am strans 200 de perechi de id-uri" si ce faci cu toate ? degeaba vin 100 de id-uri de mess ca n-ai ce face cu ele ! treaba faina este cand afli un cont care te inreseaza

Link to comment
Share on other sites

cu alte cuvine spui : "esti fraier"

nu e un amanunt ... poate se trezeste vreun copil hacker si isi cumoara hosting ... dupa aia vine si plange pe aici ca nu are ce face cu el ...

eu doar te-am corectat ca sa nu se iste accidente ca astea

daca asta inseamna pt tine ca sunt fraier atunci consulta dictionarul la litera f

Link to comment
Share on other sites

pretene

1. la ce ai mai facut dublu post , puteai frumos sa editezi

2. de unde ai mai scoso ca te-am facut fraier... sau ce vrei sa insinuezi ?

3. eu iti multumesc ca m-ai corectat ...

4. daca ai zis ca ai aflat 200 si dupaia zici ca afli numai ce te intereseaza ... ? aoleu asa multi dusmani ai ?si asta numai in cateva zile ?

5. si aia care te intereseaza cum i-ai convins sa se inregistreze? (probabil erau under 12 si au vazut Pc pentru prima data )

6. inca o data iti spun nu te-am facut fraier numai ca scam page mi se pare o metoda demodata(adevarul este ca nici nu exista ceva mai bun dar ...) !

Link to comment
Share on other sites

pai ...

am postat a doua oara pentru ca tu ai facut edit la postul tau si ai mai adaugat ceva ...

hai sa zicem ca nu m-ai facut fraier dar eu m-am simtit jignit

multi dusmani? ... e o chiestie mai complicata asa ca nu o mai explic

cum i-am convins sa se INREGISTREZE?

intreba la yahoo pentru ca el i-a convins

eu doar i-am pus sa se LOGHEZE pe un scam page

iar asta tine de cat de bun psiholog esti

scam page e o metoda veche dar rodnica

hai sa nu ne mai certam degeaba

Link to comment
Share on other sites

pai ...
am postat a doua oara pentru ca tu ai facut edit la postul tau si ai mai adaugat ceva ...
hai sa zicem ca nu m-ai facut fraier dar eu m-am simtit jignit
multi dusmani? ... e o chiestie mai complicata asa ca nu o mai explic

cum i-am convins sa se INREGISTREZE?
intreba la yahoo pentru ca el i-a convins

eu doar i-am pus sa se LOGHEZE pe un scam page
iar asta tine de cat de bun psiholog esti

scam page e o metoda veche dar rodnica

hai sa nu ne mai certam degeaba

ti se pare ca ne-am certat ? mie nu :D de aceea este forum sa impartim pareri ...

,,scam page e o metoda veche dar rodnica" de acord cu tine ... se poate folosi cand este vorba de spart in masa ... numai ca este si dupa noroc ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Chanpuru

ma minunez la nivelul de prostie de pe acest forum ... noroc cu stafful si cativa useri care au cateva sclipiri de inteligenta in rest sunteti undeva sub nivelul pamantului la capitolul gandire.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...