Jump to content
MrGrj

[SERVICII] Realizez aplicatii

Recommended Posts

  • Active Members

Am nevoie de ceva bani pentru a achizitiona un produs si din pacate nu imi ajung asa ca pot realiza aplicatii (cu GUI sau CLI based) in urmatoarele limbaje contra unei sume stabilite ulterior:

 

  1. C
  2. C++
  3. C#
  4. Python / Django
  5. Bash / Batch
  6. Perl

 

Desigur, impreuna cu tot ce implica acestea (Baze de Date - MySQL / NoSQL / PostgreSQL, diferite API-uri ETC)

Plata o puteti face pe PP, BTC sau Payoneer. (avans 20%) Un moderator poate intermedia tranzactiile, daca se doreste, pentru a nu exista conflicte.

Va rog, fara comentarii inutile. Eventual da-ti un PM sau un tag in threadul asta.

 

Mersi :)

Edited by MrGrj
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

UP :)

Ofer reducere de:

  • 30% la proiectele de peste 400$
  • 15% la proiectele de peste 200$.

Daca raspundeti in acest thread, va rog sa imi dati tag (@ + MrGrj). Mai mult, puteti da PM aici sau sa ma adaugati pe Jabber ( e in semnatura )

Edited by MrGrj
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Update: 23.02.2016

 

In afara de serviciile mentionate in primul post, puteti adauga:

 

- web automation / scrappers / crawling - multithreaded or not

 

In cazul in care cineva doreste o colaborare de durata, preturile scad in functie de numarul proiectelor. Ma puteti contacta pe jabber (aveti in semnatura id) sau pe PM aici. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu recomand, I-am cerut serviciile, a facut cam 40% din proiect si dupa nu mai raspunde nicaieri, degeaba il contactez. (Proiect C++, CLI)

 

side-note; Oricum nu am platit, dar mi se pare cam aiurea sa nu raspunda cand il cauti peste tot.

Edited by pulamea5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pulamea5 said:

Nu recomand, I-am cerut serviciile, a facut cam 40% din proiect si dupa nu mai raspunde nicaieri, degeaba il contactez. (Proiect C++, CLI)

 

side-note; Oricum nu am platit, dar mi se pare cam aiurea sa nu raspunda cand il cauti peste tot.

Gandeste logic,ce programator serios care stie C++ ia proiecte pe un forum uitat de lume?,te asigur eu ca cei care sunt seriosi nu stau pe forum-uri gen rst,cauta pe irc sau pe forumurile rusesti,care folosesc escrow si toti sunt verificati.

Edited by Dr.Mengele
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
8 hours ago, pulamea5 said:

Nu recomand, I-am cerut serviciile, a facut cam 40% din proiect si dupa nu mai raspunde nicaieri, degeaba il contactez. (Proiect C++, CLI)

 

side-note; Oricum nu am platit, dar mi se pare cam aiurea sa nu raspunda cand il cauti peste tot.

1. Daca uitam de tine si nu voiam sa mai vorbesc cu tine, iti dadeam ban pe jabb.

2. Ceea ce vrei tu nu se face in 2 zile - nu e ca si cum ai vrea sa iti fac spanzuratoarea in cpp.

 

Ai rabdare. Daca nu am mai intrat pe Jabb, nu inseamna ca nu continui sa iti fac proiectul :) hai sa nu fim p*zde sa ne smardoim pe un forum. Vorbim pe jabb.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa ma pizdesc, foooarte multa lume mi te-a recoma dat. Dar mi s-a parut ciudat sa nu-mi raspunzi pe jabber chiar daca erai online + pe rst ti-am trimis PM si aparea ca l-ai citit. Puteai spune ca ai o problema personala si nu te mai futeam la cap.

 

Ne auzim pe jabber!

 

@MrGrj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...