Jump to content
soulraven

windows remote desktop exploit

Recommended Posts

Care e problema ta? Mie Kenpachi mi se pare un baiat de treaba, care ajuta, isi face treaba de admin, nu accepta con"chizda"tori pe site care hack hack vreau hack conquiztador si vor sa sparga microsoft si mai stiu eu ce, inculti si la o adica umbla pe unde vrea el, face ce vrea el si cu cine vrea. Ai vreo dovada? Ca m-ai si starnit, trebuia tu sa comentezi ...

Link to comment
Share on other sites

Care e problema ta? Mie Kenpachi mi se pare un baiat de treaba, care ajuta, isi face treaba de admin, nu accepta con"chizda"tori pe site care hack hack vreau hack conquiztador si vor sa sparga microsoft si mai stiu eu ce, inculti si la o adica umbla pe unde vrea el, face ce vrea el si cu cine vrea. Ai vreo dovada? Ca m-ai si starnit, trebuia tu sa comentezi ...

Kenpachi, se pare ca ~Xenoger nu e singurul tau fan :)).

Link to comment
Share on other sites

Care e problema ta? Mie Kenpachi mi se pare un baiat de treaba, care ajuta, isi face treaba de admin, nu accepta con"chizda"tori pe site care hack hack vreau hack KENPACHI BAN ME PLEASE ... SUNT RATAT si vor sa sparga microsoft si mai stiu eu ce, inculti si la o adica umbla pe unde vrea el, face ce vrea el si cu cine vrea. Ai vreo dovada? Ca m-ai si starnit, trebuia tu sa comentezi ...

respect! bine spus :P

Link to comment
Share on other sites

asta urasc eu la forumurile\servere cs etc... romanesi... persoane ca devianc3... el este unul dintre multimea de persoane cu un singur neuron in cap si nu au nici un habar pentru ce este un forum... pacat... nu vi se pare ciudat ca acest fenonem se gaseste doar in romania? phoai abea astept sa fac 18 sa plec in california... iubesc romania din tot sufletu... dar trebuie sa traiesc si io din ceva... la scoala nu am fost asa bun asta inseamna ca nu o sa ajung mare patron in romania :))... chiar stiu mai bine engleza decat romana..... in california am viitoru asigurat... pentru ca am fost cel mai bun gm(game master a.k.a admin) al aniilor 2006-2007 multa lume ma respecta... as putea sa ma duc si in finlanda sau in londra etc.... poi am un prieten in california patron pe firma de construci si ma face adjunct :P

Link to comment
Share on other sites

Copil nedorit facut in eprubeta... S-ar putea ca unii sa fie trecuti de-o vreme de mirifica varsta de 18 ani, si sa aibe un pic mai mult in cap decat crezi tu... Facand abstractie de cu ce mana te vei labari tu.. stanga pentru california, dreapta pentru finlanda.. explica-mi si mie doua chestii:

1. Ce legatura are viitorul tau de gropar cu Windows Remote Exploit?

2. Chiar crezi ca ii pasa cuiva de ce o sa faci cand "o sa fii mare"?

Dupa "calitatea" postului tau, pot sa-ti zic cu certitudine ca gandesti ca un copil de 14 ani... retardat, pe de-asupra.

Link to comment
Share on other sites

Te-ai uitat in oglinda in timp ce faceai descrierea?... Nu.. sunt cam opusul.. Eu intamplator invatz, ca sa imi fac o viatza.. nu ma stresez prea tare, ce-i drept, nu ma bazez pe familie, pentru ca nu vreau, nu ca nu as avea posibilitatea, ci pentru ca am alte ambitii in viata.. Imi fac singur viata, nu ma bazez pe altcineva.. Si tu cu mentalitatea ta de copil cretin, nici aia de la salubritate n-or sa te angajeze... O sa fii primul sapator de shantzuri CEO din istorie ;)

Hai, ca nu-mi pierd diminetile vorbind cu prosti ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

shaikin nu'mi plac oamenii care sufera ca au fost ei si sunt ei si dreg ei ... dar de fapt nu stiu de ce iti mai scriu ca oricum nu o sa mai poti citi pentru ca o sa ai ... BAN

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ce ratat e asta sa moara masa ! :))Tu stii cat costa o chirie + taxe in California ? :))

Or esti ruda cu Sorinel zis micul spargator de pereti or esti beat.

esti prost? tu crezi ca ma duc sa platesc? deja viitoru mi rezervat! ma duc si lucru ca adjunctul patronului la o firma de constructi 8000$ pe luna + o casa gratis pana imi strang destui bani sa imi fac una... si daca se intampla ceva am peste 30 de prieteni acolo... si prostu celalalt care zice ca isi face viitoru singur si nu se bazeaza pe alcineva? ce plm... chair asa de prosta ii lumea? cand poti sa faci lucruri pe gratis si usor... el se chinuieste sa lucre! ma io am viata personala.... fac downhill de performanta nu stau ca prostu in casa si invat intruna... mi destul de buna mintea ca sa retin totul in clasa... in timpul in care ma plictisesc lucrez la trojani si ddoseri, php hackuri si joc dragon raja la care folosesc hackrui winsock chiar in fata adminilor si ei nu isi dau seama... nu am crezut ca ii chiar asa de proasta lumea....

Link to comment
Share on other sites

esti prost? tu crezi ca ma duc sa platesc? deja viitoru mi rezervat! ma duc si lucru ca adjunctul patronului la o firma de constructi 8000$ pe luna + o casa gratis pana imi strang destui bani sa imi fac una... si daca se intampla ceva am peste 30 de prieteni acolo... si prostu celalalt care zice ca isi face viitoru singur si nu se bazeaza pe alcineva? ce plm... chair asa de prosta ii lumea? cand poti sa faci lucruri pe gratis si usor... el se chinuieste sa lucre! ma io am viata personala.... fac downhill de performanta nu stau ca prostu in casa si invat intruna... mi destul de buna mintea ca sa retin totul in clasa... in timpul in care ma plictisesc lucrez la trojani si ddoseri, php hackuri si joc dragon raja la care folosesc hackrui winsock chiar in fata adminilor si ei nu isi dau seama... nu am crezut ca ii chiar asa de proasta lumea....

=)))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...