Jump to content
Danielle

I'm very proud of you.

Recommended Posts

asa cum zice si titlul ..sunt mandra de tine..I'm very proud.. yeahhh, you hacked into my computer ..so..?

Nu stiu care dintre voi a intrat in computerul meu dar sa va fie rusine ..stiti voi cine sunteti..

si nu inteleg de ce anume ati face asta pentru ca eu nu vam facut absolut nici un rau ..si oricum nu aveti ce sa gasiti la mine in computer inafara de e-mail (care acest e-mail il folosesc doar pentru chat si alte forums) si macromedia flash, winrar, VeohTV, winamp. si alte accese doar la myspace si yahoo e-mail ..altceva nu ai ce sa gasesti la mine in computer..credit carduri si alte informati le folosesc de pe laptop care este cu un alt provider de internet ..deci nu stiu care este sau a fost scopul tau dar daca vrei sa afli ceva despre mine INTREABAMA nu fii naiv.

Link to comment
Share on other sites

asa cum zice si titlul ..sunt mandra de tine..I'm very proud.. yeahhh, you hacked into my computer ..so..?

Nu stiu care dintre voi a intrat in computerul meu dar sa va fie rusine ..stiti voi cine sunteti..

si nu inteleg de ce anume ati face asta pentru ca eu nu vam facut absolut nici un rau ..si oricum nu aveti ce sa gasiti la mine in computer inafara de e-mail (care acest e-mail il folosesc doar pentru chat si alte forums) si macromedia flash, winrar, VeohTV, winamp. si alte accese doar la myspace si yahoo e-mail ..altceva nu ai ce sa gasesti la mine in computer..credit carduri si alte informati le folosesc de pe laptop care este cu un alt provider de internet ..deci nu stiu care este sau a fost scopul tau dar daca vrei sa afli ceva despre mine INTREABAMA nu fii naiv.

Si tu cu intratu in calculator ... Nu cred ca are cineva loc intr-un calculator ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

stai linistita ca de aflat nu aflii cine ti'a intrat ... oricum de intrat ti'a intrat din prostia ta ca downloadezi si executi toate prostiile ...

Link to comment
Share on other sites

Okay..toate files imi erau imprastiate pe desktop.. atunci iti dai seama cineva a fost la tine pe calculator nuh ..? si o persoana fizica nu a facut asta pentru ca am password pe computer..si momentan stau singura ..deci nu a fost nimeni care sa fie fizic..

cum a zis Kenpachi singurele download sunt doar cateva templates si winamp care le aveam si inainte ..si ce ma face sa cred ca este de pe RST ..IP-ul imi este expus freeee..no secure connection and on and on ..si printre atatea Albinute una ma intepat . :P

Link to comment
Share on other sites

Faci ata haza de neacaz ! Poi daca fiserele pe care le aveai imprastiate pe dekstop sunt aranjate aiurea asta nu inseman neaparat ca cineva ti-a intrat IN PC ! Cat timp ti-e PC ul inchis nu are acces nimeni la el ! Daca l-ai inchis normal si l-ai deschis si ai vazut altceva. asta nu insemana ca ai fost "hakuit/a"

Esti F sau B ?

:D

Link to comment
Share on other sites

Hmmm nush sa iti explic clar poate stie kenpachi sau altu mai bun ca mine

Dar sunt sigur ca ..daca ti-e PC inchis nu poate nimieni sa iti intre !

Off : .. Cati ani ai ? :)):>

:roll: Logic ca nu poate intra nimeni din moment ce nu accepti serverul si il executi cum sa intre???Doar daca iti intra inainte de a-l opri si ai ip fix poate atunci...da` altfel nu are cum ...si mie mi s-a intamplat odata seara mutasem/stersesem niste foldere si dimineata din senin erau la locul lor si nu am acceptat nimic seara sau inainte/dupa incident nu s-a mai intamplat nimic neobisnuit si chiar nu imi pot explica ce-a fost.... :shock:

Edit: yo am intrat in pc-ul tau ca voiam sa ma uit la poze cu tine nuda :oops: ....glumeam doar si din cate stiu majoritatea victimelor ale prorat-ului sunt fetele pt. ca se lasa usor si sunt mai "naive"....

Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum dar a fost, deci sincer ma asteptam la asa ceva de acea folosesc acest computer doar pentru chat si forums dar am sentimentul acela ca cineva a intrat in computerul meu si imi este ciuda (promit ca nu plang)..deci sincer daca nu schimba fisierele pe desktop nici nu stiam ..si intrun fel asa a vrut acea persoana sa ma faca sa stiu ..dar anyway ..puteti sa imi ziceti cum sa aflu daca o persoana sa conectat la computerul meu ..si cum pot sa ma protejez..?

Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum dar a fost, deci sincer ma asteptam la asa ceva de acea folosesc acest computer doar pentru chat si forums dar am sentimentul acela ca cineva a intrat in computerul meu si imi este ciuda (promit ca nu plang)..deci sincer daca nu schimba fisierele pe desktop nici nu stiam ..si intrun fel asa a vrut acea persoana sa ma faca sa stiu ..dar anyway ..puteti sa imi ziceti cum sa aflu daca o persoana sa conectat la computerul meu ..si cum pot sa ma protejez..?

ummm...sigur nu ai dat arrange icons by ? :D afli cu netstat, vezi in registry ce ai in plus, stergi, eventual daca tii comp-ul doar !!!! pt. chat/internet inchide restul porturilor in afara de cele de msn/yahoo/http :D

Link to comment
Share on other sites

asa cum zice si titlul ..sunt mandra de tine..I'm very proud.. yeahhh, you hacked into my computer ..so..?

Nu stiu care dintre voi a intrat in computerul meu dar sa va fie rusine ..stiti voi cine sunteti..

si nu inteleg de ce anume ati face asta pentru ca eu nu vam facut absolut nici un rau ..si oricum nu aveti ce sa gasiti la mine in computer inafara de e-mail (care acest e-mail il folosesc doar pentru chat si alte forums) si macromedia flash, winrar, VeohTV, winamp. si alte accese doar la myspace si yahoo e-mail ..altceva nu ai ce sa gasesti la mine in computer..credit carduri si alte informati le folosesc de pe laptop care este cu un alt provider de internet ..deci nu stiu care este sau a fost scopul tau dar daca vrei sa afli ceva despre mine INTREABAMA nu fii naiv.

Nu vreau sa crezi ca imi bat joc de tn , dar cum e posibil sa scrii asa ?:|

Si de unde esti u sigur ca a intrat cineva de pe acest forum ?

un sfat: Vorbeste doar cand ai dovezi concrete ;)

Link to comment
Share on other sites

Daca erai cu 5 minute mai deshtept, poate vedeai ca sta in State... Si cum la modul general vorbeste incredibil de elevat si nice, e evident ca nu e o pisharcoasa de 13 ani care e mare hAx0r1tz0h... E just a regular person, care se documenteaza... Oricum, din ce am vazut, ea are treaba in general cu templaturile, deci nici macar nu e prea curioasa de alte cele.. Ne-avand 13 ani.. estimezi pe la 20 si ceva... hai sa zicem ca macar de 5 ani e plecata afara... scrie si citeste zilnic, in mare parte doar publicatii in engleza... Crede-ma.. o cratima e ataaaaat de neseminificativa...

Si, daca pot sa-l rog pe Kenpachi sa faca ce`i place lui cel mai mult.. un medicament pentru posthunting la baiatu` ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...