Jump to content
oldnavy

Summit NATO

Recommended Posts

Vi se pare un lucru bun ca s-a tinut summitul in Romania?

E bine sa intre Ucraina in NATO? :?:

ce lucru bun ? ca tre sa ma controleze astia si'ntre buci daca ies sa-mi iau ceva. ca nu pot sa beau o bere la terasa ? plus...cate abuzuri s-au facut...

ucraina nu va intra in nato, cel putin nu in urmatorii 10 ani. e simplu, germania, franta, anglia si multe alte tari o sa fie impotriva. de ce ? pentru ca ar fi atunci a 2 forta militara in nato, dupa sua, plus, e la 400 km de moscova.

Link to comment
Share on other sites

Ce pwla mea ii cu topicu asta?alte lucruri mai importante de vorbit nu aveti?cum ar fii: sa rezolvati niste probleme in C# sau sa faceti niste crackME, si sa le puneti aici?ce draqu mancati toti din aceiasi oala in fiecare zii de faceti posturi de cacat.Lume lume lume lume lume lume lume, :twisted: unde imi sunt somniferele :X .

Link to comment
Share on other sites

Ce pwla mea ii cu topicu asta?alte lucruri mai importante de vorbit nu aveti?cum ar fii: sa rezolvati niste probleme in C# sau sa faceti niste crackME, si sa le puneti aici?ce draqu mancati toti din aceiasi oala in fiecare zii de faceti posturi de cacat.Lume lume lume lume lume lume lume, :twisted: unde imi sunt somniferele :X .

Si problemele alea in c# sau c++ iti tin de foame?

Din cauza celor ignoranti asa ca voi, "merge" tara asta asa de bine.

Link to comment
Share on other sites

Si problemele alea in c# sau c++ iti tin de foame?

Din cauza celor ignoranti asa ca voi, "merge" tara asta asa de bine.

Katmai il dore`n pula de Romania , sta in Germania si o duce foarte bine. Cat despre Romania .. tara tuturor hotilor :)) mancare mai scumpa de 2 ori ca in Europa de vest si salarii mai mici de 10 ori tot ca in Europa de vest,

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit,am fost in SUA unde intradevar castigi bani,duci o viata buna,dar nu ti-ar dori sa vezi ce la periferiile marilor orase,si cum traiesc aia acolo.

Cat despre Germania...mda mi se pare una dintre cele mai civilizate tari.

Aduc masini de acolo si inca nu a incercat nici un handler sa ma fraiereasca..in schimb romanii...bleah.

Totusi eu inca sper ca se va mai face ceva si lucrurile se vor indrepta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...