Jump to content
Ad_Infinitum

Fake Yahoo 8

Recommended Posts

In opinia mea:USELESS!

Si pentru cultura ta generala,aici nu se face reclama!

vladii: Hertz, te rog nu iti mai da mereu cu parerea. Nu mai propune tu ban sau vip si nu mai spune ca unele programe sunt useless. Astept un topic al tau in care ai ajutat cu ceva forumul rst. Termina cu atitudinea asta de 2 bani !

Link to comment
Share on other sites

Si care e parola pt dezarhivare ... bine k nu prea mi-am batut capu ... poate aflu inainte sa posteze cineva .... dar nu mas supara dak mar ajuta careva

:D

cred ca daca ai deschide ochii si ai citii mai bine ai gasii si parola

www. alpha-thema. com/forum ( fara spatii ) dar presupun ca e greu sa casti ochii mai bine

Link to comment
Share on other sites

intrebare putin offtopica: bun, daca ii sparg la unu mailul, ma amuz, ii aflu parola yahoo, dau search in mail, vad ca o are si pe hi5, intru pe hi5 sa ma amuz in continuare da hi5 zice cu rosu sa-mi resetez parola ca e de naspa, cum dracu si-a dat seama hi5 ca e cineva in plus acolo? Cand imi sparg singur mailu nu patesc asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

intrebare putin offtopica: bun, daca ii sparg la unu mailul, ma amuz, ii aflu parola yahoo, dau search in mail, vad ca o are si pe hi5, intru pe hi5 sa ma amuz in continuare da hi5 zice cu rosu sa-mi resetez parola ca e de naspa, cum dracu si-a dat seama hi5 ca e cineva in plus acolo? Cand imi sparg singur mailu nu patesc asa ceva.

O fi dupa IP.. poate tu ai alt provider sa zicem RDS si el Clik Net.Difera chiar si primele cifre.TU daca te-ai inregistrat de pe clik net,ei poate iau in considerare ca ai IP routabil,insa is constienti ca la IP routabil se schimba ultimele cifre,nu si clasa... totusi e ciudat,daca intrii cu proxy ar trebui sa fie cam acelasi deznodamant..

Link to comment
Share on other sites

am si eu tot asa ceva de genu dar la mine cand se logheaza primesc un email cu user si pas pe id-u vechi si ii aiurea ca nu mai imi mere id-u stie careva cum sa desfac si sa pun alt email?

vezi dak e packed/crypted cu ceva... dak nu ... il schimbi in hex

As vrea si eu sa stiu cum sa pun mailul meu :D :evil:

Link to comment
Share on other sites

pai depinde unde-l folosesti ;)) .. eu l-am facut special ca sa-l folosest la scoala ... deci acolo imi este fff folositor si au picat o gramada de "prosti ":))

Faza cu mail-ul as putea s-o fac dar momentan is pe Linux si nuj daca se merita sa pierd timpul pt. programul asta :| ..

Kimnotyze = Ad_Infinitum :)

Link to comment
Share on other sites

Am si eu cateva intrebari as vrea sa fac si eu ceva de genu asta sa spunem ca grafca o lucrez in photoshop dar exe-ul il creez in ? vB? sau in ce ...

Daca imi apropa cineva ca in vb ... sa imi zica si mie codu catre reddirectionarea scrisului catre unde vreau eu .

Nu e bine pe C:/pus ... deoarece salile de net au Deep Freenze si degeaba .

Atata vreau un cod de VB redirectionarea txt care scrii ceva -> catre un folder.

MS

Link to comment
Share on other sites

System.IO.FileStream fs = new System.IO.FileStream("c:\\testing.txt", System.IO.FileMode.OpenOrCreate, System.IO.FileAccess.Write, System.IO.FileShare.ReadWrite);

pai eu am pus parca si sursa programului numa ca noh :| ..ii pe site-ul mei si noh ii normal .. parca ii si pe google :-??

App.. ii facut in C# si nu in VB .. is incepator in C# dar ma descurc cat de cat parerea mea :| ..

Noh bn uitatzi : http://alpha-thema.com/forum/index.php?showtopic=518

Ii un kkt de proiect ALpha Thema ..deci asa-l postez ..daca am gresit stergetzi partea asta :D si scz.. :| .. asa-m pus si pe restul site-urilor si etc :|

App..nu va pot ajuta sa-l editatzi pt. am o problema cu PC-ul ..am reinstalat deja de 12 ori XP-ul si Vista si numah pe Linux pot sa stau .. loll ca-i ciudat rau :| .. in fine ;) bafta :D

Link to comment
Share on other sites

Ce vezi tu frumos ma ??

Nu arata fix la fel ca mess-ul tau pe care il folosesti in fiecare zi? :|

cred ca se referea la:

O daa ce super e programul ...

mie nu mi se pare cine stie ce :) dar oricum gj cui l-a facut/postat bla bla bla :D

Pass-ul este www. alpha-thema .com/forum

(fara spatii intre "www." si ".com")

Edited by alextrem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...