Jump to content
kw3rln

10.000 useri

Recommended Posts

Felicitari!!!nu-s multe forum-uri care sa aiba atati utilizatori ;)...faceti o treaba buna,succes in continuare!

treaba nu e atat de roz precum pare...;

RST tinde sa devina o marca recunoscuta international iar noi o sa facem tot posibilul sa fie asa, mai putin cei 80% din userii inregistrati care nu gandesc productiv, daca scoatem si un antivirus deja marca e inregistrata :P

Link to comment
Share on other sites

Felicitari!!!nu-s multe forum-uri care sa aiba atati utilizatori ;)...faceti o treaba buna,succes in continuare!

treaba nu e atat de roz precum pare...;

RST tinde sa devina o marca recunoscuta international iar noi o sa facem tot posibilul sa fie asa, mai putin cei 80% din userii inregistrati care nu gandesc productiv, daca scoatem si un antivirus deja marca e inregistrata :P

se poate...dupa cate am citit eu prin el este un forum educational...sa inveti nu sa dai copy la tot ce ii pe aici,fiecare il priveste in felul lui si ca sa devina o marca internationala nu-i chear asa de usor ;),oricum e un forum de nota 10

Link to comment
Share on other sites

io pe zi is minim de 2,3 ori pe zi minim maxim nustiu :)) BAFTA RST !!

Pfoi , eu nici nu deschid bine ochii si sar direct la Pc si intru pe RST , hai ma sa fim seriosi stati connectati 2 ore si ce faceti ? Nu aduceti nimic bun decat adunati posturi , eu daca intru pe rst intru citesc ma informez si postez rar pentru ca sunt multe subiecte din acest forum care ma depasesc si incerca sa invat :) nu mai postati de dragul de a posta , intrati , cititi si dupa aia dati-va cu parerea ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...