Jump to content
roxanamilea

Buna !

Recommended Posts

O.o Nu inteleg de ce tine marea majoritate a persoanelor de pe acest forum sa ii sperie pe cei noi veniti . Cum spuneam si in comentariile de la prezentarea mea : "Buna" este o farma de salut , se pare ca unii dintre memrii forumului au o perceprie cu totul si cu totul ciudata despre acest cuvant . Lasati oamenii sa se exprime liber ! Cat timp nu sunteti moderatori nu mai impuneti reguli , cel putin nu reguli ce nu au sens !

Btw : Buna , Roxana !

Edited by xNobody
Link to comment
Share on other sites

O.o Nu inteleg de ce tine marea majoritate a persoanelor de pe acest forum sa ii sperie pe cei noi veniti . Cum spuneam si in comentariile de la prezentarea mea : "Buna" este o farma de salut , se pare ca unii dintre memrii forumului au o perceprie cu totul si cu totul ciudata despre acest cuvant . Lasati oamenii sa se exprime liber ! Cat timp nu sunteti moderatori nu mai impuneti reguli , cel putin nu reguli ce nu au sens !

Exista butonul de edit, nu e nevoie sa faci postari multiple. Nu era nici o fata, doar un copil prost si frustrat. Dati atentie unor bolnavi mintal care sufera de nebagare in seama - mai mult ii incurajati.

Link to comment
Share on other sites

Probabil v? gândi?i c?-s ceva frustrat nefutut de i-am dat ban cum a ?i zis "bun?".

Motiv real este primul ei thread:

Nevoie keylogger,crypter ,binder .

Buna ziua RST ,am si eu nevoie de un keylogger bun ,defapt am nevoie de ceva in genul la iStealer,daca ma puteti ajuta lasand un link aici ,si as vrea inca un program care din .exe sa mi l faca alta extensie pentru a l trimite ca mesaj pe facebook ,file spoofer parca se numea programul ala ,nu mai stiu sigur .

As vrea sa imi lasati aici link la un keylogger bun si la ce am zis putin mai sus ,sunt incepatoare si nu prea stiu sa caut ,multumesc anticipat. "

Când vii pe rst cu a?a ceva ?i te a?tep?i s? pice din ceruri solu?ia atunci aceea?i soart? o s-o ai indiferent de cromozomi.

Link to comment
Share on other sites

In acest caz ,imi cer scuze ! Dar , c'mon exista acea persoana care continua sa spameze acea conceptie ciudata despre "buna" care , probabil, o are doar el . Nu vreau sa spamez , dar nu cred ca daca ar fii fost oricine altcineva , si nu aceasta "roxanamilea" , acea persoana ar fii reactionat altfel ! Inca o data , daca sunt motive intemeiate : ban , sau faceti tot ceea ce credeti ca este necesar , dar dat fiind faptul ca ajungem sa ii injuram pe altii doar pentru faptul ca saluta , atunci nu cred ca este inregula .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...