Jump to content
WIK

[scam] qumfrage.com

Recommended Posts

Salut, am gasit pe internet un site care iti permite sa faci 10 euro pe zi relativ simplu.

Ideea este simpla, trebuie sa evaluezi niste videoclipuri, mai exact reclame. Tot ce trebuie sa faci, este sa te uiti la niste reclame si mai apoi sa le evaluezi.

Haide sa trecem la treaba, trebuie sa-ti faci cont pe site-ul Asta.

Trebuie sa te inregistrezi aici

ERlyg2n.png

Dupa ce te-ai inregistrat si te-ai logat, dai click pe butonul "Umfragen"

Lhpjk4E.png

Aici ai 3 reclame care toate in total fac 10 euro, si se reupdateaza odata la 24h

jA0MPmg.png

Dai click pe rand pe toate 3, si te uiti la videoclipul care ti-se prezinta. mai apoi apasa-ti pe "umfrage"

6oesrOL.png

Mai apoi complatati toate intrebarile care ti-se da (eu le completez random, nu stau sa citesc totul)

XfJl7bX.png

La sfarsit ai un chestionar cu parerea ta, eu mereu pun smiley-face si gata..

K3MtgpI.png

Eu am gasit aceasta metoda acum 2 zile deja am facut 34 de euro, in cazul in care am facut si referali.

Fara referali site-ul iti permite sa faci maxim 10 euro pe zi. Poate ca multi dintre voi spun ca metoda este fike. Dar haide sa ne gandim putin logic.

Metoda dureaza maxim 5 minute pe zi. ca sa strangi bani suficienti sa-ti faca transferul pierzi cam 1 luna. Dar mai exact 5 minute * 30 = 150 / 60 minute = 2.5h pe luna si chiar daca ar fi ceva fike nu pierzi nimic :))

In fine. Dupa 2 zile asta-i dovada din balanta mea. :)

A6fFYrM.png

yVJD9zQ.png

Edited by WIK
Link to comment
Share on other sites

O dovada de plata ai?

deocam data nu, ca am spus ca eu de 2 zile am inceput, la 350 eur se face plata, sunt si eu sincer putin sceptic dar deocam data incerc.

Am spus sa o prezint si pe aici ca poate pe cineva ar ajuta acest pont.

Link to comment
Share on other sites

Ma indoiesc ca cineva va da bani ca sa va uitati la niste reclame. Nu mai pierdeti timpul. Ganditi-va ca voi sunteti "nimeni" pe net. Nimeni nu e interesat de parerea unora ca voi. Nu este eficienta o strategie de marketing de genul ala. Mai degraba, dai cateva mii de dolari unei companii de advertising sau te folosesti de niste vedete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...