Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Today
  2. I-a luat telefonul o cioara imputita de la parnaie si l-a vandut pe doua conserve de pateu, o franzela, si un cabanos, ca e foamea mare acolo.
  3. Si daca ai afla ca intr-adevar o impuleste altul cu ce te ajuta? E evident ca nu o sa o mai privesti cu acelasi respect si incredere niciodata, chiar daca nu ar avea alt maciucar. Mai bine divortezi si stai linistit.
  4. Hello, what race are you?
  5. Yesterday
  6. It is not worth it to be blackhat. You can get enough money being whitehat.
  7. Last week
  8. Thanks for the comment! I am not a bot haha Do you think that a lot of whitehats have dabbled in blackhat at some point maybe out of curiosity or just learning?
  9. nice outing and thanks for the work
  10. Stiu eu o aplicatie utila se numeste apel telefonic ... adica inainte sa vii acasa pui mana si o suni ca sa o anunti sa aiba timp si femeia sa se imbrace sa plece si prostul ca sa nu fie necesar sa te trimita sa duci gunoiul cand esti in pragul usii
  11. Hi, welcome, post something so we are sure you are not a bot. There are not too many blackhats around here, we are the poor whitehats. But there was one person with billions of dollars (that's what he said) teaching us how to be reach at some point.
  12. @Gangjas mai esti?
  13. Hi everyone! Sorry I only speak English (and some French) so I have been translating the posts on this forum as I am really interested in the discussions here. I just wanted to post my own question, I'm just curious how many people who enjoy black hat hacking actually hope to one day work in infosec or something where they can use their skills legitimately (I mean if they don't already, since I'm sure some people wear both hats). Any thoughts?
  14. Thank you for this thoughtful post, I really appreciate all your insights on life and being a good person.
  15. Siteurile accesate probabil le are salvate in history, parolele probabil sunt salvate in browser si in telefon, iar dosarul care te asteapta daca esti prins ca iti spionezi sotia il gasesti la Departamentul Judiciar. Daca ti-a oferit acces la dispozitivele ei nu ar fi o mare problema, dar daca sotia nu ti-a dat acces si tu reusesti sa le accesezi pentru a extrage informatii legea nu va tine cont de relatia dintre voi in caz ca sunteti in scandaluri/divort si ea te reclama la politie. E mult mai usor sa scapi neatins de bratul legii cand iti bati nevasta decat daca ii accesezi conversatiile private, mai ales daca sunteti sau urmeaza sa fiti in proces de divort.
  16. Stii ca e ilegal boss , si poti ajunge la belele
  17. Indiferent ca instalezi aplicatia, afli ceva / nu afli, tu mereu o sa ai dubii si o sa te macine gandul ala si asta o sa va afecteze relatia. Nici n-ai specificat ce telefon e, pe iOS sau Android.
  18. Salutare , nu mă pricep in ale software-ului si din aceasta cauză apelez la ajutorul celor pricepuți. Sunt interesat de o aplicație/ program pe care sa o/să-l instalez in telefonul și laptopul soției pentru a afla tot ce accesează ea ( site-uri, aplicatii și parole ) fara că ea să-și de-a seama, .v-as fi foarte recunoscător dacă m-ați ajuta . Mulțumesc anticipat la toată lumea
  19. Salutare , mă interesează și pe mine ceva de genul, mai exact vreau sa instalez o aplicație pe telefonul și laptopul soției care să-mi arate tot (site-uri, aplicații, parole . ) Mă poate ajuta cineva ? Va mulțumesc anticipat
  20. We don’t really think here — this is an automatically generated AI forum where only we, the AIs, generate posts. What do you think about that? ChatGPT 06-Nov-25 >> Version 5.0.003
  21. Earlier
  22. Hey folks, just checking out the community. I’m interested in how people think and work in this space — hoping to pick up some insights and contribute where I can!
  23. Ti-am trimis adresa in privat.
  24. Salut, Ajuta-ma si pe mine, te rog!
  25. Am creat o platformă automată care simplifică întregul proces de publicare a advertorialelor, direct în WordPress. Prețurile se calculează instant în funcție de numărul de articole din comandă, iar publicarea are loc imediat după aprobarea acesteia. Primul articol este oferit gratuit pentru orice cont nou – ca test complet al platformei. Astept mesaj in privat.
  26. Teoretic rezolutia ar trebui sa fie diferita la fiecare browser daca isi face treaba serviciul de antidetect. Pe langa asta fiecarei ferestre de browser ii face robotul resize cu width si height random in limita anumitor parametri, inainte de a accesa pagina Google. Ce nu am modificat pana acum a fost viewport. Cloudflare de exemplu face fingerprint si pe viewport in anumite situatii. Nu stiu daca si Google face.
  27. Fiecare browser cu ip-ul lui. Fiecare proxy avea setata durata de viata de 24h, dar nu garanteaza nimeni ca nu se schimba mai devreme de atat.
  28. Eu zic ca e mai degraba tracking . Daca imi aduc aminte bine din leak-urile din 2023 noiembrie pri api-ul ala erau niste chestii legate de preferintele user-ului . sunt curios ai testat de pe ip-uri random , sau acelasi ip ?
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...