Jump to content

Byte-ul

Active Members
  • Posts

    2175
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Byte-ul

  1. O pula roz din fier cu luminite.
  2. Scrie ca a ghicit intrebarile de securitate.
  3. For everything else, there's MyBB - Free and Open Source Forum Software
  4. Si eu primesc exact aceeasi eroare. //edit: Am rezolvat asta, insa acum imi da alta eroare...
  5. Byte-ul

    Hive

    Pai pune si profilul tau aici sa iti dam add
  6. Chiar si daca se referea la prefix, +40 este prefix de Romania, insa poti considera ca este si de Europa (Romania e in Europa). Poti zice foarte bine ca un numar cu +40 este de Europa.
  7. Byte-ul

    boss

    GYÖNGY-OÁZIS SRL CUI 33420167 din Str. CULMEI 11 Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA
  8. https://rstforums.com/forum/91726-joc-metro2033-gratuit.rst
  9. Ai uitat sa pui pretul.
  10. Ai modificat tu scriptul. La inceput mergea "+document.cookie+".
  11. Nu ai zis ca este strict Linux. Ai zis ca vrei OS pentru pentesting, nu ai specificat altceva.
  12. Dar Windows ce are ma?
  13. Cine ii face lui Nytro, poate mi-ar putea face si mie unul pentru echipa la Defcamp Scuze ca m-am bagat peste tine!
  14. )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Am ras in continuu 10 minute cand am vazut ce detecteaza Kaspersky. ahahahahaha aaaaaaaaand ) edit: versiunea 1.1 e detectata ca Constructor.MSIL.Coailer.b
  15. Si eu propun sa se faca o functie pentru a ascunde/elimina posturile tale stupide.
  16. ba, eu am intrebat in stanga, in dreapta lumea cu cine voteaza si nimeni nu a zis cu ponta. Si totusi, la final o sa-l vedem cu 50% din voturi )))))))))
  17. Prin asta arat ca nu sunt folosite metode publice, nu e copiat etc. Nu cryptez.
  18. RazorScanner - Scan Result Se apropie anu'
  19. Valoarea reala este 213$
  20. Zice ca iti da dolari, dar e cam greu cu cititul asta.
  21. Nu apare nimic in legatura cu Wi-Free. Am incercat sa ma conectez pe ssh dar nu merge. Same with telnet.
  22. Login screen: http://i.imgur.com/o7d6N3W.png Homepage: http://i.imgur.com/gnungpe.png Routerul e Technicolor TC7200-U. Cred ca mai functioneaza si pe Cisco EPC 3925, Thompson TGW870 Nu pot inca sa ma conectez la Wi-Free-ul asta (sau poate ca nu stiu eu cum). Mda.. ce sa zic http://www.exploit-db.com/exploits/31894/
  23. Detalii despre chestia asta: Wi-Free Poza din router... (al meu) Oare cat ii va lua unui baiat destept sa gaseasca o cale sa acceseze routerul, sa faca sniffing, etc. ? Astia de la UPC au activat deja optiunea asta pe routere (probabil fac teste), dar se pare ca le-a fost lene sa lase lumea sa o dezactiveze sau macar sa anunte (ba boule, fac teste pe routeru' tau ca asa mi s-a sculat). pac un carder, pac fura plicu' la om, pac isi face cont pe numele lui (majoritatea nu au conturi pe myupc), pac vine politia la usa omului (doar cei care au conturi MyUPC se pot loga pe wifi-urile astea)
  24. Dump la baza de date.
×
×
  • Create New...