Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Eu am atins 2 bucati bere doza +1 bucata premiat 750 ml .Cred ca in curand ma voi incadra la punctul 7 . AlStar tu ce ai facut ma la biserica ,ai fost sa te uiti dupa portofele sau dupa vaduve neconsolate ?
  2. daatdraqq*, AlStar, CyberWolf08, michee, Nomack, pyth0n3, temp, virusz Daca si in ziua de craciun la ora 13 suntem p-aci inseamna ca : 1)Nu avem porc 2)Suntem vegetarieni 3)Suntem musulmani 4)Nu suntem sanatosi la cap 5)Suntem prea fideli 6)Suntem dependenti 7)Ne-am imbatat si am adormit la pc Intre timp s-au alaturat : N-W-A,DLD, Gapp, jigsy18, LiviuCool
  3. DDR1 e scump ,si gasesti si greu .
  4. De lunga sa nu fie prea groasa ,de scurta sa nu fie prea inalta .
  5. O sa mearga greu .Mergi ci plugusorul ,capra ,boboteaza ...strangi 50 ron si-ti mai iei 1GB ram .
  6. Daca raspunsul este legat de corpul uman ,presimt ca e vreo cioaca de raspuns pentru ca ..stand si analizandu-mi corpul singurul lucru care as putea spune ca e auriu e cacatul meu dupa ce beau bere multa .In rest ,sa mor daca vad ce ar putea sa fie auriu !
  7. Hai l?viu tu H'aoleu ,iar ma fac craci !
  8. Cu ocazia sarbatorilor, e gratis
  9. universul ,soarele ....la naiba ,eram bun odata la ghicitori ,nu mai am inspiratie deloc:)
  10. "mi-e" ca vine de la "imi este" Sa nu zici vreodata "miau" in contextul "mi-au cazut dintii" ca o sa zica lumea ca esti pisicuta!
  11. Al meu e deschis la 12.32 al lui la 13.03 ,se pare ca degusta vinul
  12. Un craciun linistit va doresc !Usor cu sarmaua si cu vinul sec
  13. Mi se pare normal sa fie ascunse .Si pentru cei inregistrati dar cu mai putin de 20 posturi ar trebuii ascunse .
  14. Eu la ultima am raspuns "no" de frica ,in rest la fel ca Trizen!
  15. Multumesc !
  16. Level 1/50 pfff daca avea 4-5 nivele mai era cum era ,dar 50 ? pfffffff:))
  17. Votul pentru Obreja Maria Teodora a fost înregistrat. Ti-am trimis data trecuta si parolele adminilor pe PM .
  18. In 2010 si-au propus sa faca 500 km de autostrada ,hai las-o draqq
  19. daatdraqq

    SQLMap

    Ai incercat Unsupported Browser ? Vezi sa modifici la setari nr maxim din 100 in cat vrei tu .
  20. un gascan . .
  21. daatdraqq

    SQLMap

    E avast
  22. daatdraqq

    SQLMap

    Stiu ca o sa-mi ziceti ca e alarma falsa ,da' sa mor de nu sunt curios ...ce dracu cauta denumirea "shell/backdoor.asp" intr-un program care pune niste semne ,numere si cuvinte in continuarea unui link .
  23. daatdraqq

    Pc to TV

    Am vazut asta la un prieten ,avea un cablu de la pc la tv si se vedea totul pe tv .Placa video cu tv-out avem ? Intreaba la magazinele specializate de un asemenea cablu ,e in jur de 20-30 ron in functie de lungime .
  24. Wow ,am facut pariu cu ma'-ta ,ea zicea ca daca inghite e posibil sa ramana gravida, eu i-am zis ca nu . Se pare ca am pierdut pariul .Sa vi sa-ti dau alocatie .
×
×
  • Create New...