Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. daatdraqq

    Tracker

    M-as baga da' nu am timp ,decat sa incurc mai bine nu .
  2. daatdraqq

    Tracker

    Ce vrei ma sa faci ,sa aplauzi ?
  3. daatdraqq

    Alegeri

    Basescu e bun ca presedinte ,dar atat .El vrea sa conduca tot : presedentie ,guvern,senat ,camera deputatilor si de aceea s-a saturat lumea de el .Un om mai pervers ca el e greu de gasit ,a se revedea faza cu plansu' ca iese Stolo ("draga Stolo" ) din cursa .Pe de alta parte ,Geoana este Pinochio incarnat .Un mare mincinos ,care dupa ce a propus impozitul forfetar ,iesea pe toate posturile de televiziune si striga in gura mare ca el e impotriva impozitului forfetar si care striga in gura mare ca va da ficarui roman 25 de mii de euro sa vina acasa .De altfel numai uitandu-te la el iti dai seama ca e un om fals ,mincinos si condus de interesele altora. Din pacate avem de ales dintre un rau si un rau si mai mare. Cea mai buna combinatie : Basescu presedinte :Pnl-ul sa puna prim-ministru .
  4. Te contrazici !
  5. E bine 'barem ca e facut de un roman
  6. Atat timp cat vor exista liste suplimentare se va fura la capul gol .Cum ? Foarte simplu ; acolo unde este un candidat favorit ,sunt trimise 4 autocare de oameni dintr-un alt oras ,unde cel care a trimis este favorit , care au ca sarcina sa stea la coada la sectiile de votare si sa incurce cat mai mult votul ,astfel incat cei care vor sa voteze intradevar cu acel candidat sa se lipseasca ,din cauza cozii imense .Luati ca exemplu gara de nord unde la 7 dimineata era coada de 100m ,si niciun om care statea la coada nu avea bagaj .De asemeni in Voluntari ,Pantelimon... era plin de masini de galati si iasi .PDL-ul a dat cate 50 ron /om , PSD-ul a dat cate 100 ron/om si impreuna au reusit sa-l ude cu apa pe Crin Antonescu ,care in mod normal trebuia sa fie noul presedinte al Romaniei .HOTI NENOROCITI !
  7. Merg toate cu virtualbox , e doar un browser cum a zis dragosh .O panarama ,l-am sters .
  8. Am Votat !
  9. Nu descarcati nimic .
  10. Daca va aduceti aminte si primele episoade din sg1 sunt oarecum plictisitoare .Eu sunt sigur ca se va schimba totul de pe la episodul 20 in sus .Pana atunci am hotarat sa nu ma mai uit la niciun episod ,le strang si ma uit la toate odata ,ma enerveaza sa astept o saptamana pentru un nou episod .
  11. Episodul 9 !
  12. Pentru a face un antibiotic, e nevoie de drojdie sau mucegai ?i de zah?r ca s? fermenteze.Antibioticele nu distrug infectia ,doar o obliga sa se transforme Pfff Mai multe aici
  13. sony ericsson a renuntat la propriul UIQ in favoarea android ,mai stii poate renunta si google la android pentru windows .Acum mi-a picat fisa GOOGLE=ANDROID
  14. Si 99% va folosi windows mobile ,deci va fi o panarama .Pacat ,as fi vrut o alternativa la iphone inafara de ophone care cel mai probabil nu va ajunge pe piata din Romania vreodata,sau va ajunge cand se plictisesc ei de el ..Detinatorii de htc sa se abtina:))
  15. Orice cripter public este sau devine detectabil .Cumpara unul privat sau invata sa-ti faci unul singur ,sau sa-i modifici sursa unuia deja facut de cineva .Nu pot sa te ajut aici .Din cate stiu o sansa mare sa treci de avira este sa schimbi icon la server cu resource hacker.
  16. Se mai intampla ,dupa ce da restart la pc victima ,o sa fie mai stabil . Si ai grija ca daca are memorie ram mica ,in momentul in care faci remote desktop(te uiti la ecranul lui ) i se ingreuneaza pc-ul , mouse-ul are lag ...etc .Ca sa nu-si dea seama ca e ceva in neregula tre' sa aiba 1gb ram .
  17. GABI modifica postul ca ai dublat si se da warn . Sincer sa va zic ,de cand am postat aici am tot instalat la drivere ,ca nu va pot zice exact cum si cu care am reusit ,dar vad ca acum s-a schimbat rezolutia la 1280x800 .Cu alte cuvinte am nimerit-o din greseala )Va multumesc frumos la amandoi !
  18. Acelasi server trimiti la toti .Dar va dati seama ca trebuie si criptat serverul ,daca victima are antivirus .
  19. Ai mancat ceva pepeni asta-vara
  20. Am rezolvat ,mc de ajutor gabi dar am facut altfel , am triplu boot dar nu am net pe backtrack .Am facut ca aici dar degeaba ,imi spune ca nu a primit niciun raspuns de la dhcpserver .Am router wireless trendnet. mesajul este : No DHCPOFFERS received. No working leases in persistent database - sleeping. Edit : am rezolvat , am dat disable la "Wi-Fi Protected Setup" si a mers . Acum am probleme cu grafica .Nu merge rezolutia mai mare de 1024x768 .Inainte de a da comanda "fixvesa" si "fix-slash" mergea .Am Intel® Graphics Media Accelerator X3100 .
  21. Faceau laba .Si flocii 'i are de comunist ,zici ca-i padure de duzi
  22. Ok ,mc pentru raspuns Daca reusesc va anunt !
  23. Eu cand am pus 7 mi-a zis direct sa iau in consideratie schimbarea bateriei
×
×
  • Create New...