Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. Oferta e valabila de azi 5 ian 2010 pana maine ! Giveaway of the Day - free licensed software daily. Today: Driver Magician 3.48 - Driver Magician offers a professional solution for device drivers backup, restoration, update and removal in Windows operating system. It identifies ... Trebuie descarcat si instalat in perioada asta ,altfel nu se va activa .Ramane activat pe perioada nedeterminata (pana la reinstalarea sistemului de operare) .
  2. daatdraqq

    ochelari 3d

    Vrei sa vezi Avatar ca la mall?
  3. Exact asta m-a socat si pe mine .
  4. Pfffffffff ,nu-mi vine sa cred
  5. Sunt originale ambele ,de la orange (sper sa fie originale macar la orange ) .Explicatia de la orange a fost ca ,citez din memorie :"iphone are protectie la supraincalzire si e normal sa se opreasca " .Adevarul este ca daca il tin cu aerul pe el merge perfect .
  6. Ce trebuie sa-i fac unui iphone ca sa trec peste protectia la "supraincalzire" ? Mai exact cand folosesc iphone-ul ca gps in masina ,il conectez la incarcatorul pentru masina pentru ca gps-ul consuma foarte multe resurse si la un moment dat cand se incalzeste se opreste din incarcat si mai porneste doar daca pun aerul conditionat pe el .In schimb daca folosesc gps-ul cu tel conectat la incarcatorul de priza nu se intrerupe oricat de tare s-ar incinge ,de aici am tras concluzia ca o fi ceva de la incarcator.Apple are o problema cu racirea si la imac ,dupa o ora de functionare poti sa prajesti oua pe el . Concluzia intrebarii : pot sa modific incarcatorul de masina sa "forteze" incarcarea ?
  7. Faceti un folder nou pe ecran si il redenumiti "un nume oarecare.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} " ,fara ghilimele. exemplu : daat.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} Functioneaza doar in win 7. Mai multe aici
  8. Sau a gravitatiei ! Sunt corecte ambele denumiri .
  9. De ce cade maru ala ,stiti ?
  10. Foarte frumos ,multumesc la fel O idee si mai misto ..sa scrie in toate limbile ca la mac os x
  11. Rai astia mici ...Fa-ti casco ma ca baietii astia "e" tare duri si vrea sa te taie cu briciu'
  12. 1300 euro mp ,ca la bucuresti
  13. Margareta Paslaru - Veronica
  14. Pfffff de anu' trecut ne chinuim sa ghicim )
  15. daatdraqq

    Salut

    Eu il cunosc pe primar . on: Noroc ,bine ai venit !
  16. Esti sigur ca nu se refera la varsta celui care incearca sa se uite la respectivul filmulet ?
  17. E o zona protejata a telefonului/sim-ului,unde userul nu are acces si in care se afla numerele de urgenta care sunt gratuite .Orice numar adaugi in locul numarului de urgenta ,teoretic,vei putea sa suni la el gratuit pentru ca operatorul de telefonie crede ca e numar de urgenta si nu il taxeaza.Imi pare rau ,nu gasesc nimic sa va dau de pe google ,am citit acum ceva timp despre asta intr-o revista ,erau niste "baieti destepti" care vorbeau despre asta .Sunt niste termeni de specialitate ..plm ..probabil cine se pricepe la telefoane stie despre ce e vorba ..
  18. La multi ani ,un an nou mai smecher
  19. Genial in istoria hack-ingului legat de telefonia mobila mi s-a parut adaugarea unui numar de telefon in categoria 112 a telefonului .E complicat si nu am timp acum sa explic amanuntit ...google
  20. Virustotal e pupincurist si probabil isi ia cascaval greu de pe la kis & company
  21. Este este ..da cu j&b
  22. Noroc ! off: Scoateti in plm limita asta de nu stiu cate caractere ca m-ati omorat, zici ca suntem domnisoare nefutute.Poate vreau sa raspund doar "nu" . Are cineva ceva inpotriva ?
×
×
  • Create New...