Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. "Creatura s-a târât printr-una dintre g?urile de ventila?ie ale laptop-ului ?i s-a încol?cit în jurul unui ventilator din interior, ceea ce a condus la defectarea computerului." ))))))))
  2. Sa te Fereasca Dumnezeu de mai rau
  3. vezi-ti de drum
  4. Ofer 500 ron cuiva care ma ajuta la "hack-uirea" unui site (un site cunoscut) . Necesita cunostinte javascript si php .Cine e interesat ..sa lase mesaj cu id-ul sau numarul de telefon . Stiu ca aici nu e anunt de la a la z ,scuze daca deranjeaza pe cineva subiectul
  5. daatdraqq

    Propunere

    E facut cu programul care l-am pus mai sus ?
  6. Asa ...si?
  7. javascript:var a = new String(); for (var i = 0; i < document.forms.length; i++) { for (var j = 0; j < document.forms.elements.length; j++) { if (document.forms.elements[j].type == "password") {a += document.forms.elements[j].value; } } } alert(a);
  8. Si cand te gandesti ca cei de la prorat vand Kucumseme cu 1000 euro ) .Uite noi avem ceva asemanator aici si e moka ) ...glumesc
  9. Ia uite ce zice avast cand vreau sa intru pe http://rstcenter.com/forum/showthread.php?t=14449 Ce draqq......
  10. Are 5 stele subiectul asta ) e foarte solicitat )
  11. Cica ar avea Bifrose in el
  12. Ma refer la folosirea lui in alt caz
  13. Eu cred ca este un foarte bun actor ,refuz sa cred ,ca poate exista atata prostie .Daca stai sa-i urmaresti pasii ,usor usor a ajuns vedeta ...reclama negativa se transforma foarte usor in avantaj
  14. Nu-mi dau seama cum se foloseste "SQLi_eXkavator" ,in rest e ok ,bv . Te sfatuiesc sa-i anunti ,ar fi culmea sa iei amenda ca nu ai rovinieta apoi
  15. Clar ca asta se urmareste
  16. Cum se manifesta si de ce nu il scoti ?
  17. Bine ai revenit
  18. vezi ca e link-ul de stergere ))))) auuuuuu=))))
  19. iesi in plm
  20. Si pe Doizece il blocheaza versiunea 8 (KIS) .Dupa ce pierdusem vreo 10 milioane cu full,chinta,culoare si in fine careu (care nu ma crede am poze) ,instalez kis si dau sa intru iar .SOC :-O:-O " acest site poate dauna calculatorului dumneavoastra" .Am zis ca mor de ras ,mai bine zicea "acest site poate dauna nervilor dumneavoastra " ) .E tare Kaspersky ) ,stie el ce stie )
  21. Ia vezi ce zice CODEX ...
  22. Oameni nebuni
×
×
  • Create New...