Jump to content
puskin

Coduri reincarcare orange-vodafone

Recommended Posts

facem pariu ca o sa spargeti toate retelele ? *sa va fut surorile daca nu am dreptate* :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

frate daca facem ... parca vad vreo 1000000$$$ o sa ia astia...io zic nu. sa luam toate informatiile de pe site cu privire la programul acela, luam si linku si uploadam pe rapidshare cu parola. punct. nu cred k adminu vrea probleme...

si daca luati, luati cu bun simt cate 4-10 o data pe luna ... nu asa...

Link to comment
Share on other sites

Program este null fara cartela de dealer pinul si codul de dealer.

Nu el genereaza, ci el preda informatiile mai departe si probabil serverul lor genereaza codul. Am mentionat de program ca sa va puteti face o idee. Em ma gandeam la altceva, sa se incerce un sniffing pe retelele lor sau cine este capabil sa patrunda la ei in server... si sa sustraga in mod fraudulos algoritmii.

Link to comment
Share on other sites

Program este null fara cartela de dealer pinul si codul de dealer.

Nu el genereaza, ci el preda informatiile mai departe si probabil serverul lor genereaza codul. Am mentionat de program ca sa va puteti face o idee. Em ma gandeam la altceva, sa se incerce un sniffing pe retelele lor sau cine este capabil sa patrunda la ei in server... si sa sustraga in mod fraudulos algoritmii.

ah io am dat doar cu presupusu pt ca nu am instalat inca ;))

ok ceeace spui tu suna demn de rst :)

Link to comment
Share on other sites

Program este null fara cartela de dealer pinul si codul de dealer.

Intrebarea principala nu este daca isi indeplineste programul scopul?Intrebarea este: ce ne trebuie ca sa isi deplineasca scopul?

Tovarasul @rtfmplay a venit la un punct destul de sensibil,daca reusim sa facem un bypass/jump de la versiunea demo,atunci ce o sa ne ceara programul mai departe?

Dupa pararea mea asta este informatia vitala,daca stim cu adevarat ce ne trebuie , putem sa initiem un "social engineering" , dar pe moment trebuie sa culegem informatiile necesare.

Link to comment
Share on other sites

Singura metoda care mai vad eu in momentul acesta de a rezolva problema cu card-ul individual,este sa apelam la relatiile noastre si sa facem rost de o "pisicuta" , dar aceasta varianta necesita foarte mult timp pentru practicarea ei.

Alta varianta este sa avem un "Insider" care ne poate fii extrem de folos,la analizarea card-ului.

P.S: @rtfmplay poti sa dai detalii depsre: "cod dealer" sau despre pin-urile,din cate cifre sunt?Dar pe moment cel mai important detaliu reprezinta card-ul respectiv:culoarea, dimenensiunile, etc "in limita puterilor si cunostinetelor" tale.

Link to comment
Share on other sites

Poi sti care-i faza ca daca afla cinva cum sa isi bage euro nu prea cred ca o sa zica la toti ! ..... acuma iau si eu programu

linku al nu mai merge hai ca va dau altu poate..

http:// [url]www.terrasoft.ro/download/index.html[/url]

si appropo :

http://www.terrasoft.ro/cautare.php?sir=%22%3E%3Cscript%3Ealert(/xss/)%3C/script%3E&detalii=OK&submit=+OK+

XSS =))

Link to comment
Share on other sites

Salut , ma numesc Iulian si am auzit de acest site de la prieteni ai mei . Am hotarat sa imi fac cont pe acest forum pentru a ma documenta si eu cum sta treaba cu aceste coduri reincarcabile obitinute din serii de cartela ,deoarece pe mine ma pasioneaza informatica. As vrea si eu va rog frumos un cod de cartela vodafone daca nu va suparati de 5 euro . Multumesc>:D< ;)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...