Jump to content
mihai.vest

parole internet explorer

Recommended Posts

stiu ca pe mozilla parolele pot fi vizualizate!

exista deja destule topicuri pentru mozilla asa ca poate se vor posta aici explicatii si pentru internet explorer!

nu stiu foarte multe despre internet explorer dar poate cu ajutorul vostru vor fi postate aici informatiile necesare!

stiu ca in momentul cand accesezi un site cu internet explorer acesta poate fi setat sa retina parolele!

pot fi aceste parole decriptate?

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca e un topic vechi dar,nu am gasit altul mai potrivit. bai fratili meu, sunt gramezi de "iE pass recovery" dar niciunul nu ma lasa sa caut un fisier specific pe care sa-l decriptez. Si mai exact unde'fizic" gasesc locusoru` unde salveaza iE pass-urile? Ca dupa multe zile de cautare am aflat ca ba in ntuser.dat ba in registri, care registri habar nu am unde ii gasesc (ca sa ii copiez logic) . De ce? Simplu, am acces la multe pc-uri detinute de cocalari si vreau sa le dau ce merita, sa le iau fisieru`/ele cu parole . Sper ca ma puteti ajuta cu ceva informatii sigure. multumesc anticipat si imi cer scuze inca o data pt. ca am reinviat un topic dead de 2 ani.pace :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...