Jump to content
WandW

unlock iphone 6 Icloud

Recommended Posts

7 hours ago, albastrel said:

aici

 

si iti trebuie doar imeiul

 

 

succes!

 

Ai probat tu serviciile sau doar ce ti-a venit prima oara pe Google?

 

Site puscat (facut acum 4 luni cu template la plesneala) cu reviews fake (sanchi, din "2014") si .:: ::. in titlu nu prea inspira incredere.

 

LE: site-ul defapt e "reseller" de la indieni fomisti - nakshsoft.com - daca sfatuiti lumea, dati dracu' ceva bun, nu la plespneala...

Edited by QuoVadis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

da este probat si vb destul de serios, nu iti cade mana daca dai 6 lei pentru un info GSX, dar am decodat la el si e ok, incerc sa dau aici ce e bun pentru altii..

 

 

Am uitat sa specific... greu gasesti preturi sub "piata" si daca tot i-am gasit pe acesti baieti, va spun si voua.

 

 

In plus mi-a specificat daca am SERVICE, am reducere, ce altceva sa mai vreau? :))

Edited by albastrel
Link to comment
Share on other sites

Nu mai furati iPhone ba, ca platiti mai mult ca sa ii scoateti iCloud-ul decat face telefonul second hand. Iar dubiosenia aia de site de deblocare si alte cacaturi nu as putea sa o recomand nimanui, reviews fake, tema siteului cam dubioasa... Any Wrong Submitted IMEI In Any iPhone Unlock Service No Refund  - Engleza pulii, e un site cu care vor sa faca afaceri, macar sa scrie informatia coerent in pula mea... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...