Jump to content
crs12decoder

id pe google

Recommended Posts

well.. e simpla ideea da' kiar utila daca vrei sa vezi ce face un user pe net.. adica daca majoritatea site-urilor apar pe google atunci e clar ca si dupa id-uri puteti afla detalii picante despre pers. pe google.. doar bagati id-ul folosit si vedeti rezultatele:

puteti incepe cu al meu :)) crs12decoder

(anyway.. va rog sa nu le bagati in seama pe cele mai veki de 1 an.. e doar.. kinky :))

Link to comment
Share on other sites

Gata ma ce va tot luatzi de el, cei care stiti acesti lucru fitzi mandri ca stiti asta de mult timp si cei care nu stiu afla acuma.

Zicetzi ms ca nu face posturi de cacat cum am mai vazut pe forum de genu "Vreau sio eu un program de spart parola la yahoo" si alte cereri tampite....

Link to comment
Share on other sites

well.. e simpla ideea da' kiar utila daca vrei sa vezi ce face un user pe net.. adica daca majoritatea site-urilor apar pe google atunci e clar ca si dupa id-uri puteti afla detalii picante despre pers. pe google.. doar bagati id-ul folosit si vedeti rezultatele:

puteti incepe cu al meu :)) crs12decoder

(anyway.. va rog sa nu le bagati in seama pe cele mai veki de 1 an.. e doar.. kinky :))

Am aflat deja ceva :P

Data na?terii:

27 octombrie 1987

Vârsta:

21

Sex:

F

Esti fata :o ?

Link to comment
Share on other sites

daca te gandeai de 2 ori inainte .. ca sa arate a tutorial puneai un titlu gen "google secrets" si te apucai sa cauti sa descoperi si sa scrii toate facilitatile care le ai pe google ... cum ar fi: sa scrii formule chimice si ei sa-ti dea reactia , sa faci operatii matematice , sa transformi din metri in yarzi de ex. , sa vezi cat e ora nustiu unde si toate servicii ale google-ului nu alte siteuri sau mrg

Link to comment
Share on other sites

si cateodata merge si daca cautatzi ipul pe google .. va arata siturile vizitate dar nu merge chiar mereu depinde ce siteuri viziteaza persoana cu ip repspectiv.. incercati ip: 89.37.70.64

si puteti sa si verificati ip respectiv cu ajutorul siteurilor:

Internet Police | Security portal making The Internet a safer place

The Web's Largest Community Tracking Online Fraud & Abuse | Project Honey Pot

Welcome to RIPE.NET

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...