Jump to content
honk

E posibila recuperarea unui cont de Yahoo?

Recommended Posts

Salut, am si eu o situatie.

 

Am un cont de Yahoo vechi, stiu mailul, stiu parola. Problema e ca a fost acum cativa ani hackul ala masiv pe Yahoo, iar acum imi cere codul de securitate de 4 litere care este trimis pe o adresa de Gmail care... nu mai exista, fiindca am sters-o ( eram copil mic si prost ).

 

Avand in vedere ca imi stiu contul si parola, este vreo metoda de a recupera mailul? Prin suport Yahoo m am lasat pagubas, ca nu te ajuta in niciun fel. Daca da, e cineva dispus sa ma ajute, chiar si contracost ( desi probabil nu pot mai mult de 100-200 lei ).

 

Mersi frumos

Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2020 at 9:27 PM, Dragos said:

Yahoo! nu prea a oferit niciodata suport gratis, exceptie fiind doar pentru power useri in momentul in care s-a lansat Y!M 9.

 

Cam singura varianta sa vorbesti cu cineva de la ei e sa iei abonamentul tech support de aici https://www.yahoo.com/subscriptions/products/yahoo-plus-support-help.

 

Nu e disponibil in Romania... sa inteleg ca varianta de a fi ajutat de cineva de pe forum nu e posibila? Ai crede ca la cat de des au fost hackuiti astia de la Yahoo sa faci asta ar fi floare la ureche. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...