Jump to content
BorysFromUkraine

Zoso.ro & Arhiblog.ro Hacked + DB Dump (all comment Emails, Logins etc)

Recommended Posts

Posted (edited)
9 hours ago, banciucatalin96 said:

deci astia aveau parolele de la useri in text clar ?

 

Cică au spart ăștia situ' și-au furat toată baza de date, frațiooor! Stați așa că vine bomba: parolele lu' fraieri erau băgate la liber, niciun fel de criptare, nimic! Să moară mă-sa dacă mint!

 

Păi cum naiba în 2024 să ții parolele așa la vedere? E ca și cum ai lăsa portofelul pe bancă-n parc și te-ai duce la un 5 minute să iei o șaorma. Acu' orice puțoi ucrainean cu un pic de skill ne poate sparge toate conturile unde-am băgat aceeași parolă. Mișto, ce să zic!

Hackerii 1 - Zoso 0

 

Și cine știe ce alte fițuici personale or mai fi pus ăștia la bătaie? CNP-uri, adrese, poze cu nevasta-n chiloți? Ferească sfântu'!

 

E clar că ăia care se ocupă de site habar n-au ce fac. Probabil că și acu' se scarpină-n cap și se-ntreabă ce dracu' s-a-ntâmplat, în timp ce noi ne facem cruce și schimbăm parole de zici că-i Black Friday.

 

Zoso, coaie, dacă citești asta, sper c-ai învățat ceva. Nu te joci cu securitatea, bă! Să vedem acu' cum gestionezi căcatu' ăsta. Bag mâna-n foc că o să dea vina pe "atacuri sofisticate" când de fapt era ca și cum ar fi lăsat ușa de la lift blocată.

 

Voi ce ziceți? E nasol rău? V-au futut conturile? Hai să dăm cu părerea, că d-aia-i forumu'!

Edited by 14pe
Posted

nu sunt f multi prin arhiva.

Sample : alinux:miha****
blog@zoso.ro:batma***

 

Asa hal de parole? :)) 

Posted

Asta e direct pentru zoso, recunosti ceva de pe aici? :))

:cookiebox@zoso.ro:PhvuBGSM5*****

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...