Jump to content
Nytro

[RST] Digital Keylogger v3.3

Recommended Posts

In primul rand, congratz. Nu prea m-am prins (m-am uitat doar la poza momentan) la ce m-ar ajuta, insa faptul ca e scris in VB mi se pare un dezavantaj (cel putin pentru mine). As fi mers lejer pe VC++, insa fiecare cu ce-i place ;) Iti recomand sa incerci si alte stub-uri, eventual si ceva crypto - UPX e prea oldie..

EDIT:

Interesant. Poti face hook la fereastra Yahoo! si crea un logger? Gen FindWindow('ym_wnd', class) > find container > read_html > output?

P.S.: Nu m-am uitat inca pe tot forumul daca exista utilitare ca cele descrise mai sus. E doar o sugestie..

Edited by SunBeam

Versiunea 4 va avea mai multe optiuni pentru Yahoo!, si va avea si acea optiune, normal. :)

Thanx.

eu am dat la cnv si nu s-a int nimic... o fi de la mine ca am zonealarm pro ..

?

daca il inchid se duce pc iar....ca am o problema...

Poate a blocat firewall-ul clientul care asculta pe un port. Dar trebuia sa apara sa dai Allow.

Salut , keylogger-ul imi merge foarte bine , dar am o mica problema ... venise cineva pe la mine si din greseala a intrat in server ... cum pot scoate " virusule din pc acum " sau doar prin format se poate ? ca acum tot imi da o eroare Aleart : Winsock Error .

Multumesc.

Eroarea e de la CSocketMaster, o clasa pentru inlocuirea mswinsck-ului.

PS: Cred ca ma reapuc de Digital Keylogger v4.0.

Gata nu mai imi da eroare ... imi da doar cand intru in keylogger . Asteptam versiunea v4.0 :D .

Multumesc mult.

Si eu de cand zic ca il fac... Asa, e facut in proportie de 60% - 70%, dar mi-e lene sa il termin...

pfff, nici bine nu l-am dezarhivat, ca windowsul deja nu ma lasa sa-l accesez:

windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item.

reincerc, revin cu un edit

Run-time error '75:

Path/File access error

Apoi a mers odata, si de la capat eroare de inainte, antivirus dezactivati si inchisi 100%,

si sunt pe administrator... :)

Edited by p3tru

Nu stiu daca va mai fi o versiune, mai am destul de lucru la ea, poate daca o sa am mult timp liber si o sa fiu foarte plictisit... :)

p3tru: Hmm... Nu stiu ce sa zic...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...