Jump to content
N-W-A

Imi explica si mie cineva ceva?

Recommended Posts

"hai sa ne cacam in sus"

toti acum radeti de "hackeri mircari" "toti" care v-ati nascut pe 0-day-uri si mancati programare pe paine.

Ipocrizie maxima , si iti spun de ce: pt ca nu veneai cu intrebarea asta daca nu citeai topicu` cu ala cu blogu lui si cu aminitirile de pe mirc, iar daca ai citit aia ce rost mai avea sa intrebi aici ?

PS (nu iau apararea nimanui)

dintre cei care au prins internetul la inceput in Romania cand erau doar la cateva "sali" in tot orasu si cine avea dial-up era cel mai tare in vremurile alea toti vorbeau pe IRC pt ca nu prea era alt ceva mai "la moda" + ca o data cu timpul se schimba si exploiturile si metodele si interesele . Aia era pe vremea aia, acum sa fiu sincer cu cateva exceptii e tot cam la fel (doar ca e mai frumos ambalat cacatu`).

Link to comment
Share on other sites

Ipocrizie maxima , si iti spun de ce: pt ca nu veneai cu intrebarea asta daca nu citeai topicu` cu ala cu blogu lui si cu aminitirile de pe mirc, iar daca ai citit aia ce rost mai avea sa intrebi aici ?

Nu e vorba de aia, nu am inteles absolut nimic din ce a scris cretinul ala pe blog.Eu vreau sa stiu cu ce se ocupa un hacker mircar, nu am cerut pareri in legatura cu natura comportamentului nimanui.Daca puteti, raspundeti la intrebare si scutiti-ma de discursuri plictisitoare si nefolositoare, cel putin mie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...