Jump to content
cmiN

Cum sa spargi cu ciocanelul parola de mess

Recommended Posts

Deci am ras o saptamana dupa ce am citit posturi de aici:

(cred ca le stiti) sursa

Bah va inselati amarnic daca credeti ca nu exista asemenea program….programul ala se afla la mine!!Dar mai intai sa ma prezint: Alex,Jud.Neamt, 25 ani, student la inf anul 2___si sunt hacker___dar cum nu am aparatura necesara acasa…..tre sa stau la sala….de unde sparg parole pe bani….!!! 2 euro parola de messenger, 3 euro toate parolele la un forum, 4 euro parolele unui site, 5 euro parolele unui joc online….6 euro formatarea windowsului , si bomba cea tare 12 euro prajirea hardului!!! doar pe orange…!!!!oricum prima parola de messenger va fi gratis !!!Ma gasiti la idul hunter_pass

Comentariu de hunter in 25 August 2008

si o mica

Dau edit mai tarziu si cu alte "surse"

Link to comment
Share on other sites

Ce plm o vrea cineva sa faca cu parola mea de mess nu am inteles si nici nu o sa inteleg vreodata ,de tot alearga toata lumea dupa programe de "spart" mess .Eu am toate contactele salvate intr-un notepad ,imi bag pula in el de id si fac altul ...Se lauda cate unii ca au spart mess-ul nu stiu cui de parca au spart o fata mare ...Am prins cu ardamax la id-uri si parole de mess de mi-a venit rau ,sa mor daca am fost vreodata curios sa intru pe id-ul vreunuia sau sa-i schimb parola ...sau mai stiu yo ce ..

Link to comment
Share on other sites

Pai e simplu ... astia mai avansati, mai familiarizati cu ceea ce tine de net/pc/it nu gasim nicio "comoara" atunci cand facem rost de un pass de mess, dar micii cryptokizi de pe undernet si din umbra messului daca au aflat cumva parola unei persoane au impresia ca au totul .. ca au control deplin asupra acelei persoane :)) mai exact ucm fac majoritatea: intra la el pe id si ii injura toata lista sau animalutele astea mai noi care au avansat intra pe mail si cauta parole de la celelalte conturi si din nou fac lucruri similare. De aceea cea mai mare nebunie este dupa parolele de mess apoi cqkillere si alte treburi, fiindca de mess a auzit aproape toata lumea si e si cel mai folosit din ceea ce folosesti de obicei pe un pc. (ma refer in majoritatea cazurilor =] ).

Link to comment
Share on other sites

baaah sa nu credeti ca sunt io X( noobul ala mi-a furat numele...X(X( sai dau si eu add sa-i zic si eu vre-o cateva injuraturi...sau sa-l sperii umpic

tu cine esti? ok te credem dragule, ala zice ca e student in anu 2, n-are cum sa fii tu, sai vre-o umpic :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...