Jump to content
Guest Nemessis

Raspundeti ca va fut :)

Recommended Posts

Guest Nemessis

Din experienta voastra cati baieti/barbati spioneaza pc-urile femeilor lor sau cati ar vrea macar sa o faca cu toate ca nu stiu cum?

Aveti variante de raspuns:

Foarte multi

Destul de multi

Putini

Nu fac neaparat referire la voi. Spuneti in functie de ceea ce ati auzit si vedeti in jurul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Foarte multi

putini pot. 1 la mie pot punand cap la cap ( :D ) toti din romania, nu elitele.

edit : eram obsedat sa stiu ce fac toti din jur, dar pana la urma am ajuns la concluzia that i don't give a fuck :) n-am spionat decat vreo 3 oameni "intentionat"

Link to comment
Share on other sites

inca am tipi in lista care ma roaga sa fac un scam sau sa le dau la pizde grabber ori un stealer. sunt destui :)) ce relatie au ei daca n-au incredere in muiere ? femeia ca femeie, suge pula, face mancare, e sclava, asta tre' sa faca, dar plm ... nu toate's tarfe si parsive.

Link to comment
Share on other sites

Sunt deacord cu pax, si eu cunosc cazuri, si eu am stat pe ganduri de vreo 2 ori sa trimit "un joc", dar am zis daca intr-o relatie nu e incredere, nimic nu e...

In rest pot spune ca chiar ieri m-a rugat cineva sa fac asta... motivul principal, tipa se pricepe mai bine dc el si ii lasase un trojan in pc, cu care i-a vazut toate pozele cu alte pitipoance si alte discutii pe mess;)), iar acum vrea si el sa o "friga"...=))

Raspuns, barbatii din Romania sunt foarte orgoliosi iar cea mai mica suspiciune trezeste gandul de verificare si mentinerea a controlului, so, 90% ar vrea dar foarte putini au posibilitatea, sa spunem ~3-5%.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de parere ca orice baiat / barbat ar face asta daca ar putea, oricine se multumeste cu un motiv de asigurare in plus avand un oarecare "as in maneca".

Pacat ca multi nu stiu ca cu o banuiala te descurci mai usor decat cu o certitudine ( asta in cazurile ne-fericite ).

Raspunsul meu: Foarte multi.

Link to comment
Share on other sites

chestia asta e pura tampenie.. o arzi cu banuieli si suspiciuni la adresa ei? atunci da-i pace. dar nici chiar sa stai sa vezi ce face fata pe pc ei .. totusi mai e si demnitatea la mijloc

raspunsu meu: plm dunno.:)

Edited by Mish
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...