Jump to content
Nytro

ArxFuckingHash2 - Crack md5, sha1, mysql hash

Recommended Posts

f63d748168235884dff0a1a86cdf.jpeg

Got a hash?

Will chase it for online services?

Now it has become much easier!

Download ArxFuckingHash, enter hash (md5, Mysql, Sha1) and run the program itself will take place on the list of public services and make the parsing, then you display the result in a convenient form.

Advantages:

- Work in 10 streams (10 to check services at once).

- Search for md5, sha1, mysql.

- Ability to edit the configuration of servers (servers.ini), ie you can compile your own list.

- The program has a convenient, attractive interface.

- Search multiple hash (adding to the list).

- Create a md5 string, or file.

- Built-checker working and not working services / settings.

- Ability to edit mode, online services, see web page at once, and the source code.

- Also in the folder, help, help file is for editing the parameters of service.

Supported types of hash:

- Md5

- Sha-1

- MySQL

Updates Second Edition:

- Added 3 new MD5 service, now 28!

- Now you can create not only the MD5 hash, and SHA1, CRC

- A new system for determining the type of hash

- Now the program is not only in Russian but in English

- Transfer the program to be in a separate file, which makes it possible to translate the program into any language

- Fixed a couple of mistakes

In the folder is a file 'english.txt', to translate to English language, just

rename the file 'english.txt' on 'active.txt'.

Download:

http://depositfiles.com/files/9gx0vr7zk
http://rghost.ru/363643

Link to comment
Share on other sites

Ce virusi? Ca ce e detectat? Daca e infectat, nu e infectat de mine ca nu ma doare pe mine de cacaturi de parole de Firefox sau mai stiu eu ce... Am luat datele si link-ul de descarcare de pe alt site, nici macar nu l-am descarcat.

Hmm ,nu stiu daca e tocmai buna atitudinea asta .Sa si argumentez de ce :

1)Lumea vazand ceva pus de tine care esti admin ,are incredere si instaleaza .

2)Daca sunt luate de pe alte site-uri unde au fost virusate special de cineva ,tu punand aici si nespecificand ca nu e testat ,esti de fapt complice cu ala de a virusat .

3)Ascuns in spatele acestei atitudini poti chiar tu virusa foarte usor si ai scuza "l-am luat din alta parte ,habar nu am...."(stiu ca nu faci asa ceva ,dar teoretic ..poti)

4)Iti pot urma si altii exemplul..si atunci ajungem sa ne ardem intre noi .

Acestea fiind spuse cred ca imi iau ban .Si-am incalecat pe o sa si-am plecat in plm ...pam pam ...hai bafta !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm ,nu stiu daca e tocmai buna atitudinea asta .Sa si argumentez de ce :

1)Lumea vazand ceva pus de tine care esti admin ,are incredere si instaleaza .

2)Daca sunt luate de pe alte site-uri unde au fost virusate special de cineva ,tu punand aici si nespecificand ca nu e testat ,esti de fapt complice cu ala de a virusat .

3)Ascuns in spatele acestei atitudini poti chiar tu virusa foarte usor si ai scuza "l-am luat din alta parte ,habar nu am...."(stiu ca nu faci asa ceva ,dar teoretic ..poti)

4)Iti pot urma si altii exemplul..si atunci ajungem sa ne ardem intre noi .

Acestea fiind spuse cred ca imi iau ban .Si-am incalecat pe o sa si-am plecat in plm ...pam pam ...hai bafta !

nu cred ca ai avea vreun motiv sa iei ban ( parerea mea), doarece, ce ai spus tu este foarte adevarat...+1

edit:

are worm:

:)

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

ZeroCold: Si daca nu am motiv sa ii dau ban nu pot sa ii dau?

daatdraqq: Nu am de ce sa iti dau ban. Dar ce vrei sa fac, sa scanez, sa testez tot ce postez?

Asta l-am luat de pe hy, il puteam lua si de aici:

http://forum.antichat.ru/showpost.php?p=1412026&postcount=1

Dupa cum vezi, linkurile de download coincid. Poti lua la rand toate topicurile create de mine, si sa cauti fiecare topic, o sa gasesti un post pe cine stie ce forum identic cu al meu, cu acelasi link de download. Doar la cateva posturi am descarcat atasamentele de pe HH si le-am uploadat undeva, dar alea sunt surse, nu cred ca sunt si executabile.

Am postat in cateva topicuri ca nu am testat, ca nu stiu daca sunt infectate, dar nu stau sa scriu asta la fiecare topic.

1) Si daca vad ca sunt admin ce? De ce ar avea in mine mai multa increderedecat in tine sau in altcineva?

2) Cum sa fiu complice? Sa fi complice, implica un acord intre mine si el, sa ne stim. Crezi ca postez tot ce gasesc? Ma uit si eu la comentarii...

3) Da desigur, pot face asta. Dar si tu poti face asta nu? Oricine o poate face.

4) Pot posta, pot incerca sa infecteze pe cineva, dar daca sunt prinsi au ban permanent.

Link to comment
Share on other sites

Si la tine nu se aplica regula pentru ca esti admin nu ?

Nu a incercat sa infecteze pe nimeni deci nu incalca regula.

Nimeni care a scapat un worm din greseala nu cred ca a luat vreodata ban. Regula e pentru cate unu care si-ar baga un link la un keylogger sau grabber in cu totul alte scopuri.

Daca este infectat, asta e, Nytro, propun sa stergem topicul daca nu se gaseste si versiune neinfectata.

avast! blog Win32:Induc, new concept of file infector? cititi asta sa stiti si cu ce se mananca, as zice ca e posibil sa fi fost infectat chiar autorul si sa nu stie (traducere: wormul afecteaza compilerele).

E bine ca ati gasit. E mai usor sa fie detectat de 10 useri decat sa va bazati pe antivirusul unui singur admin. Si nytro nu-i prost sa bage worm la panarama stiind ca va fi aratat cu degetul din primul post.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Fmm de copil prost, am mai zis ca am copiat tot postul de undeva. Vezi linkurile de download:

http://www.google.ro/#hl=ro&source=hp&q=http%3A%2F%2Fdepositfiles.com%2Ffiles%2F9gx0vr7zk&btnG=C%C4%83utare+Google&meta=&aq=f&oq=http%3A%2F%2Fdepositfiles.com%2Ffiles%2F9gx0vr7zk&fp=7512f19741983a9c

Daca infectam eu cu ceva, trebuia sa uploadez undeva si difereau link-urile de download.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...