Jump to content
cmiN

[Flash] Test initial (cmiN)

Recommended Posts

Eu zic ca s-ar potrivi mult mai bine decat broastele testul asta: SWF, a carui sursa este: FLA, iar varianta in text (cu tot cu punctaj): TXT.

Intrebarile sunt punctate de la 1 la 4 inclusiv unde 4 e cea mai buna alegere si 1 cea mai proasta.

Ca sa iasa cu succes din toate punctele de vedere trebuie sa ganditi ca un "nou venit", iar intrebarile si raspunsurile sunt formate in asa fel incat sa reiasa si parti ale personalitatii, cum ar fi indiferenta, superficialitatea, etc.

Astept pareri ... :D

Link to comment
Share on other sites

Nice, etica,gandirea si personalitatea sunt niste puncte f importante in buna intelegere si adaptabilitatea la conditiile forumului, intelegerea securitatii , dar personal, as introduce si cateva challengeuri banale care le-ar putea face oricine la orice varsta atata timp cat e pasionat, consider ca daca nu ai fler nu are sens...

Link to comment
Share on other sites

Da ... pai chestia asta a mea sa fie o particica dintr-un intreg test. Si zic eu ar fi mult mai accesate si mult mai bine intelese si procesate de toata lumea decat acel regulament. Trebuie exact ca la scoala, sa imbini utilul cu placutul etc., sa gasesti noi forme de a atrage superficialii si in final sa-i schimbi cat de cat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...