Jump to content
Zatarra

Nytro offtopic this

Recommended Posts

Oficial ma pi*h pe offtopic`urile tale si warnurile tale si tot tacamu` tau.. Daca tot esti admin tare fa ceva bun si lasa`te de warn`uri anapoda. Oricine iti poate demostra ca nici tu nu esti tot timpul la subiect. Si apropo.. ma mai pi*h pe postnumberu` tau.. fii geniu si modifica`le daca poti si pune in minus la totzi sa demonstrezi ca tu esti ala tare. Cultul geniilor.

Link to comment
Share on other sites

Nu i`a poruncit nimeni nimic, si apropo.. stiu ca admini au dreptrui mai multe dar asta nu inseamna ca trebuie sa piarda timp cu prostii.. cel putzin eu asha cred. Oricum nu`mi pasa dar plm m`o lasat masca ca`mi da warn pentru o chestie ca aia.. Asta este acum.. totzi le avem pe ale noastre.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

"Nu i`a poruncit nimeni nimic, si apropo.. stiu ca admini au dreptrui mai multe dar asta nu inseamna ca trebuie sa piarda timp cu prostii.. cel putzin eu asha cred. Oricum nu`mi pasa dar plm m`o lasat masca ca`mi da warn pentru o chestie ca aia.. Asta este acum.. totzi le avem pe ale noastre."

Majoritatea posturilor tale sunt stupide si fara rost, offtopic.

User : Zatarra

Nr. warn : 1

Topic : as VREA si EU un PROGRAM PLIZZZZZ

Post : "Tare Ahead ;-) "

Motiv : Offtopic.

Foarte interesant postul tau, am fost extrem de entuziasmat sa citesc acest post.

PS: Warn singur nu imi dau, de ce nu imi dai tu? A, nu poti. Insa ma poti da in judecata nu? Ne vedem la tribunal. :)

Link to comment
Share on other sites

".. stiu ca admini au dreptrui mai multe...

Subscriu. Asta deoarece pe aproape orice forum de pe lumea asta care isi stabileste niste reguli prima dintre ele este "Adminii au dreptul la respect". Nu iti convine o decizie, ai dreptul sa ceri socoteala intr-un mod civilizat. Nu te pishi pe covorul nimanui, e admin, esti in casa lui, te comporti ca atare.

Si apropo, warn a ramas doar un mesaj privat, nu o eticheta in vazul tuturor si inseamna

"atentie, nu mai fa asta!" Sa ajungi la 3 warnuri consecutive in cateva zile inseamna ori sa fii dobitoc sa nu pricepi, ori sociopat "de ce warn ba boule" si asta arata ban definitiv pe merit.

Si apropo penal penal: nu intereseaza pe nimeni numarul de posturi ale unui admin. La un user cel mai interesant numar de posturi este daca e mai mare de 19 fara ban.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...