Jump to content
blueangelmnx

Ce stiti despre 2012 ?

Recommended Posts

off : let's go shopping :X Durex - Sexperimenteaza

on : nu stiu daca vine sfarsitul lumii dar nici bine nu o sa ne fie in urmatorii ani... deja anotimpurile numai sunt cum ar trebui sa fie `in special iarna... nu am vazut o zapada calumea de vreo 3-4 ani si se intampla tot mai multe dezastre naturale... eu ma intreb un singur lucru si as vrea sa primesc un raspuns dar pana acum nici o sansa : care este scopul nostru de fapt aici pe pamant?

Link to comment
Share on other sites

Cu o zi inainte le vezi pe toate infipte in p*la.

in poala lu Mos Craciun.

... care stie ca va muri inecat... nu stie daca va muri la polu Sud cu pinguinii sau la polu Nord cu focile.

....o sa scriu o carte. Un e-Book. "Mos Craciun Dies Hard V" cu Bruce Lee Willis pe coperta.

Gonzales: semnatura ta rulez! (accentul la scripturi pica pe "u" sau pe "i"?)

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

o sa murim!!

defapt,o sa muriti

eu o sa-mi iau un firewall

si o sa incep sa nu mai detin chestii piratate

ma fac baiat cuminte

si ma duc sa dau un interviu pentru post de mos craciun

si inca ceva

care vrea sa-i ia locu lu renu lu lokipaki?Hai ca va dau coduri de metin cq,ce vreti voi + niste bombe nucleare ca sa zicem ca vine apocalipsa pe 30.02.2011

pana atunci,imi pun si roti 4x4 la sanie

hai,Doamne ajuta si v-am limbuit..

Link to comment
Share on other sites

Calendarele mayase sau chinezesti se termina in 2012, nokia 1100 sparge banci, gripa porcina aviara, criza mondiala loveste din plin....voi nu ganditi putin?

Sthouri din astea sunt inventate atunci cand omul nu mai stie ce sa mai inventeze, dezvolte.

Singurul fapt real este ca omenirea a ajuns la epuizarea resurselor intelectuale.Si asta este cel mai grav lucru.

Economia mondiala se prabuseste si marii moguli care au facut averi pe acest tip de economie de sute de ani si transmis din generatii in generati inventeaza tot feluri de shmenarii ca voi sa nu va dati seama de adevarata cauza.

Link to comment
Share on other sites

voi sunteti ratati.

In loc sa va traiti copilaria pana in 2012 va supuneti calendarului maias.

Ok. Si ala va zice ca teoretic muriti dracului.

Ok. Si ce faceti?

...va supuneti stressului ca in 2012 vine sfarsitu lumii si veti muri la varsta virginitatii...

in loc sa ganditi ca veti trai 50 de ani din sex situri si violence...

Mos Craciun exista. Si va muri inecat.

PS: a aparut Stargate Universe.

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa trimiteti MASS pe ym:

Cercetatorii britanici au descoperit o eroare in calendarul mayas, datorita faptului ca anul are 360 de zile cele 5 zile pierdute adunate in timp au devenit 3 ani asa ca sfarsitul lumii vine in octombrie 2009, NU IN DECEMBRIE 2012. Nu se stie ziua dar daca nu vreti sa muriti virgine dati-mi un mesaj cu nr de telefon si link la profil Hi5 cu poza. N-aveti inima daca nu dati mai departe...

PS si Mos Craciun si-a pierdut aseara virginitatea!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...