Jump to content
Raven

salvia divinorum

Recommended Posts

NU prea am citit chiar tot ce ati vorbit despre salvia aia dar eu nu masi baga sa iau multe rahate dalea de la coffe shop...Sincer sa fiu eu fiind in spania unde copilasii de la 13/14 ani o dau deja pe iarba...am ceva experienta in weed :)) daca beau ma imbat repede si nu ma controlez...da cand fumez ma relaxez...

Nu va bagati la meth crack sau alte rahate din shopuri bagati iarba normala...Orange weedow sau Long Mary :) (numele din spania ;) )

Sau mai bine polen pur de maria...asta chiar ca e bomba :)) e un fel de ciocolata sau hash (nu stiu cum se zice pe acolo) dar numai din polen:)

=Daca vreti sa probati polen luati un grinder din ala pt maria si dupa ce ati trecut pan el cateva grame bune...o sa apara ceva galben...il scobiti si ala e polen bagati intro tigare si fumatil incet :))

Aaa :D alaltaieri am facut un Cross Joint ia ceva timp pana se face da merita tot timpu :))

EX: YouTube - How to roll the Cross Joint from Pineapple Express

Link to comment
Share on other sites

Lol, halucinatii, n-ai cum sa ai dc de la droguri puternice, cum ar fi meta anfetamina sau lsd-ul (timbre), care lucreaza la sistemul nervos central...

In rest pot spune ca economia de piata presupune cerere si oferta, trebuie sa stimulam cererea, so sfatul meu copii "CONSUMATI BOSCHETII", cine vrea am 30 de specii care se gasesc prin parcuri uscate si maruntite, le dau la plic, la super pret 10 ron gramu, dau si la crengutza doar ca nu-s bine uscate, le mai puneti pe calorifer, vand si ziar pt foitza, sa simti plumbu' in plaman!

Deci sariti cu oferta ca decartez toate parcurile!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...