Jump to content
danstupi

salut

Recommended Posts

salut am descoperit acest forum acum cateva zile este un forum foarte bun de unde am sa invat ceva vreau sa devin si eu un sa spun asa un ''mic hacker'' vreau sa imi explicati si mine de exemplu ce inseamna xss ,black seo, token am vazut multe tutoriale despre vulnerabilitati ,exploituri , POCs lucruri foarte interesante de invatat acum sa va spun eu vreau sa devin hacker ca mai tarziu sa castig un ban usor vreau sa imi explicatii si mine cum se poate sparge cu cont de yahoo de gmail cu sa descopar vulnerabilitatile unui site dar inainte sa ma apuc de hacking vreau sa invat chestii elementare ale informaticii stiu cate ceva sa instalez un sistem de operare sa bag ip sa instalez programe exemplu bsplayer , ares , avast antivirus , sa instalez un driver dupa ce cititi randuri de mai sus iar a aparut un copil care vreau sa invete hacking dar sa stiti ca nu este asa va dau un exemplu am reusit sa sparg un id ma uit putin prin lista si ii inapoiez parola proprietarului

Edited by danstupi
Link to comment
Share on other sites

Felicitari! Putini stiu sa instaleze corect programe fara sa reinstaleze windowsul.

right! :D:D:D

OMG. Zi-mi si mie cum se instaleaza un driver.

Facem pariu ca mai bine de 10% din cei ce folosesc internetul nu stiu ce e ala un driver :|

---------------------------------------------------

danstupi, Bun venit pe RST! ;)

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...