Jump to content
wildchild

Enciclopedie RST

Recommended Posts

Nu spatiul e problema. Nu avem insa colectia. Eu as avea multe lucruri, dar nu sunt puse pe categorii si multe sunt de slaba calitate sau foarte vechi. Trebuie alese si organizate si asta cere timp. Se ofera cineva sa faca acest lucru pentru nimic? Asa ma gandeam si eu :)

Link to comment
Share on other sites

"""sunt multi care citesc, mai ales cei noi ori cei care au cont, n-au posturi dar ii vezi mereu online. iar cat despre experimentat si descoperit, sunt destui, doar ca n-ai vrea ca altcineva sa se joace cu jucariile tale, nu ?

si poate ca spui: atunci daca descoperi lucruri si nu vrei sa le impartasesti, cum o sa ajuti revista ? altele jucarii noi sau care s-au invechit, asa e mereu. """""

MARE DREPTATE MAI AI ---- eu pierd nopti intregi numai citind posturile voastre si chiar am trecut de 35de ani....si totusi este destul de citit pe RST !!!!

Am si eu vreo 15Gb de eBook si vreo 5 de tutoriale video.Marea majoritate sunt de IT (hard&Soft/ware),Programare,literatura romana si multe altele! Problema este ca sunt gramada si nu pe categorii !!!

Uite AICI

Edited by ronin33dan
Link to comment
Share on other sites

Bun, deci ar cam trebui sa ne apucam de treaba. Eu zic sa incepem mai intai enciclopedia, apoi ne ocupam de revista. Cu oameni care se ocupa, in cateva zile enciclopedia ar trebui sa fie gata. Eu insa nu prea am timp, maine voi incepe un proiect care imi va lua ceva timp si pentru care fac ceva bani. Incerc sa va ajut cum pot.

Eu am asta: filelist.ro :: Login Uploadata de mine acum ceva tip pe filelist. Cred ca sunt de ajuns pentru inceput.

Incepusem categoriile si organizarea:

[+] Romana

----- Tutoriale/Articole

----- Ebooks

--------- Programare

--------- Hacking ( attack )

--------- Securitate

--------- Hardware

--------- Linux

--------- Windows

--------- Networking

----- Video ( optional )

[+] English

----- Tutorials/Articles

----- Ebooks

----- Video ( idem )

Cam asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Inteleg Nystro cu organizatu ar trebui sa fie o persoana care are cunostinte din multe domenii, eu sunt mai axat doar pe cateva domenii, cum zic ar trebui cineva care este extins in mai multe domenii si sa creezi o schema potrivita in care sa sortam articolele, tutoriale, si toate resursele care se vor pune in enciclopedie.

Nystro am adaugat id de la semnatura astept sa te vad on.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...