Jump to content
curiosul

Youtube trick

Recommended Posts

:))acuma am vazut..da io am primit tutorialul asta de la altcineva man :|

Nu l-am luat de pe site la tine...pur si simplu mi-a dat acest trick..asta-i tot :)

Ai putea sa verifici ip-urile de pe site la tine..ca n-am intrat niciodata decat azi...cand mi-ai dat llink-ul ala:P

Si vorbeste si tu mai frumos omule fara coaie :)

Link to comment
Share on other sites

Dar voi chair va certati din orice...

Tricku asta e vechi de la sfarsitu lui 2007 deci nici unul dintre voi nu sunteti sursa originala.

pwned.

btw true.

btw &fmt=18 ; &fmt=6 ; &fmt=22 si poate or mai fi.

* &fmt=6 : filmuletul va fi vizionat in format High Quality dar cu sunetul mono, doar 96kbps/s;

* &fmt=18 : filmuletul va fi High Quality cu sunet pe doua canale(stereo) la 120kbps/s;

* &fmt=22 : cheia magica ce iti permite sa vezi filmul in HD cu sunet la 232kbps/s, stereo.

Interfete Web: Youtube &fmt=6 &fmt=18 &fmt=22

Link to comment
Share on other sites

dai click pe link , vezi cine a postat tutorialul si pe ce data , uite aia e problema mea :)

daca nu intelegi ce vreau sa spun inseamna ca esti cretin

le : congratz , you're on my shit list :)

le 2 : congratz , you remain on my shit list :)

ba bleg, tu folosesti ma conturile de admin pe c4t? :)) da si la al meu un reset ceva, sau schimba-mi parola si da-o pe mess ca nu o mai stiu si nici mailu nu il mai stiu

a si, oricum, nu e metoda mea, normal asta cu youtubu

Link to comment
Share on other sites

faza cu fmt=18 era inainte de a-si baga youtube butonul de HD (e un topic despre asta pe undeva pe aici). Sigur nu inseamna acelasi lucru cu HD acum? Pana mea ca oi fi eu baba chioara de la o vreme da pe nici un film de juma de an nu am observat vreo diferenta la fmt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...