Jump to content
sEth0neX

Din 5 euro ...mult mai multi

Recommended Posts

Zilele trecute am descoperit o chestie foarte frumoasa zic eu , o oportunitate de a face bani foarte usor cu ajutorul unui cont de paypal. Tot ce trebuie sa faceti e sa va faceti un cont de paypal (neaparat premier sau bussines) si sa urmezi instructiunile din urmatorul document text:

Document text here.

Eu , precum si cativa prieteni ai mei au inceput deja activitatea si asteptam banii! Alaturate si tu grupului nostru.

Dati-va si voi cu parerea:) Daca citesti documentul si e sa o iei logic e adevarat... insa multi ROMANI fac exact cum scrie mai in josul documentului.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha...

Dar cum poti fi sigur ca o sa primesti banii ??

Tu chiar crezi chestii din astea???

Sa-ti zic cum sta faza : Isi face unu vreo 4,5 e-mailuri si posteaza un anunt din acesta si il raspandeste pe internet.Si aia care cad in plasa trb sa trimita 5 euro la primul e-mail,si cum baiatul asta inteligent are 5 e-mailuri 5 emailuri * 5 euro =25 de euro pe seama prostilor...

Sunt rasuflate chestiile astea.

Edited by tjt
Link to comment
Share on other sites

exact cum spuneam :) tipic romanului faza cu mai multe mailuri sau sa te pui primul :P de asta nu ne putem imbogati mai cinstit. oricum sunt unii care fac aceasta chestie si pot iesi bani. vreau sa spun ca eu am dat cei 5 euro din premiul de 25$ de la lockerz si nu imi pare rau

hai mars .

tu chiar ne iei de tampiti ?

Link to comment
Share on other sites

hai mars .

tu chiar ne iei de tampiti ?

te rog vorbeste frumos lol ... vroiam doar sa vedeti ca romanii asa gandesc :) dar in multe topicuri am observat ca va injurati intre voi sau alte chestii de genu ... in alt topic am citit ca hackerii merg pe principiul ala sa se ajute intre ei , etc. dar din cate vad pe aici nu e asa :) nu am vrut sa supar pe nimeni cu acest topic si nici sa fraiesresc pe cineva. pur si simplu am gasit asta si am spus sa ma bag ca nu pierd nimic

EDIT: daca am gresit ceva rog un admin/moderator sa inchida sau sa sterga topicul. multumesc

Edited by sEth0neX
Link to comment
Share on other sites

exact cum spuneam :) tipic romanului faza cu mai multe mailuri sau sa te pui primul :P de asta nu ne putem imbogati mai cinstit. oricum sunt unii care fac aceasta chestie si pot iesi bani. vreau sa spun ca eu am dat cei 5 euro din premiul de 25$ de la lockerz si nu imi pare rau

Tipic Romanului ??? ha ha ha...

Sincer,nu prea le ai cu "viata "...

Mai bine ai deschide ochiii ca daca nu, o sa ajungi sa te fraiereasca si cersetorul de pe strada...O sa zica sa-i dai si lui 5 euro pentru ca dupa o sa primesti milioane de euro inapoi....

Hai sa fim seriosi....

Edited by tjt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...