Jump to content
Guest Nemessis

Incepe raidul

Recommended Posts

Oricum nu prea vad cu ce l-ar afecta ... in fiecare zi se adauga o pagina in plus cu sute de comentarii, cu mare noroc de va vedea o schimbare in 2-3 blog-uri, dapai sa-l mai si spam-eze, implicit oftice. oricum ar fi bulaN imens de ar zice ceva despre asta la tv.

Link to comment
Share on other sites

cmiN depinde cate bloguri s-au postat, si au fost acceptate de catre moderatori. Daca au fost cateva sute poate sa insemne ceva, insa cum ai zis si tu sunt sute de comentari care apar in fiecare zi si le pot acoperi pe alte nostre insa daca linkurile sunt semnificative pot fi accesate. Insa ma gandesc ca le pot sterge imediat ce isi dau seama ce se intampla.

Link to comment
Share on other sites

de la

pe linkul TOYOTA | Mircea Badea

cu mesajul

#

276

Laur Says:

March 8th, 2010 at 10:02 pm

Da, buna reclama. Felicitari! Dar unde planuiesti sa rulezi cu masina? Ca mie mila la cat e de noua sa o bagi pe strazi de 4X4.

A, si ai grija sa nu dai peste “cetatenii turmentati”.

Mandria de a fi liber, dar nu roman.: „Aten?ie, cet??eni turmenta?i!”

de la

pe linkul Blogarul roman | Mircea Badea

cu mesajul:

#

76

Ovidiu Says:

March 10th, 2010 at 9:55 pm

Intradevar, dar daca o ce ai scris tu reprezinta “blogger-ul roman”, inseamna ca eu nu sunt din Romania. Am si eu un amarat de blog si nu prea am timp de el. Initial am vrut sa promovez traditiile si alte genii ale Romaniei, dar de unde timp. Avem guri de hranit, muncind ca sclavii pe un salariu de 2 lei.

O litera din viata unui cititor

Hai, noroc in viata.

de la

pe linkul Ce parere aveti despre acest promo? | Mircea Badea

cu mesajul:

#

315

Florin Says:

March 8th, 2010 at 10:18 pm

Bine spus Codrin. Ce circ a devenit si Romania asta. Oameni ca acesta ne fac tara de ras, dar ce sa faci cand criza asta ne maninca zilele, iar guvernul Boc face o “laie” (sa o zic pe romana).

Uite aici ce fac copii din ziua de azi.

Viata unui roman...: Copiii din ziua de azi, viitorul Romaniei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...