Jump to content
paxnWo

Haiducii web care au atacat „Le Monde”

Recommended Posts

Reporterii EVZ s-au întâlnit cu unul dintre membrii Romanian National Security (RNS), un bucure?tean de 17 ani, care a acceptat s? vorbeasc? doar dup? ce s-a asigurat c? identitatea nu-i va fi deconspirat?. 

Pfff, nu am citit tot.

Edited by begood
Link to comment
Share on other sites

stie ei ?

ba tu esti pardaf?

daca ala a dat un interviu si a spus cati sunt?

Ce oameni..

Coitze, la ce cucu meu te-ai trezit tu sa comentezi la ce am scris eu mai sus? Ai impresia ca am scris "stie ei" pentru ca nu stiu sa scriu sau ce vrei tu sa insinuezi ??? Ai face bine sa-ti revezi comentariile inainte sa ma corectezi pe mine! Ok?

Am spus ca : NU AM CITIT TOT - nu m-am uitat la 2 cm mai jos pentru ca ma masturbam la pozele cu Bianca lu` Bote ! Ai tu ceva cu mine???

"Ce oameni" - unde, unde ???

Link to comment
Share on other sites

daca ar trebui sa presupunem cine sunt baietii din rns ar trebui sa presupunem ca sunt pe forumul asta?;)

wtf?probabil ca sunt si cartite pe aici si incearca sri ul sa scoata vreo 10 (aaaa 20)tapi ispasitori din forumul asta,la insistentele celor din franta?be careful of the new members!

"""""Reporterii EVZ s-au întâlnit cu unul dintre membrii Romanian National Security (RNS), un bucure?tean de 17 ani, care a acceptat s? vorbeasc? doar dup? ce s-a asigurat c? identitatea nu-i va fi deconspirat?""""".Dhoamneeeee ce reporteri idioti!acum spune ce am citat eu mai sus si acum spune ca"""De?i ?tie c? hackerii adev?ra?i sunt cei care nu sufl? o vorb? despre ceea ce fac, lor le convine publicitatea, v?zând un aliat în presa ce i-a numit m?gulitor „haiduci”, „web-golani”, „cavaleri ai internetului”""". sa deducem ca cel care a spus asta nu este un hacker,si pe urma treaba cu publicitatea,daca i place publicitatea,de ce nu si a dat macar un nick inventat pe moment.sursa o am de aici Haiducii web care au atacat ?Le Monde? - Exclusiv EVZ > EVZ.ro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...