Jump to content
yceman

Ce inseamna O ZI GROAZNICA ?

Recommended Posts

la mine unu a fost ziua de azi ... plec cu masina si de obicei nu vb la tel la volan si imi pun centura...fix azi cand am uitat-o si am vbit la telefon ma oprit politia...4 puncte ...2 mil 400 amenda..bla bla...sa rezolvat cu 50 ron ...merg mai departe (logic ca eram in intarziere si ma grabeam) fac pana ... schimb rapid roada si plec iar... nimeresc in traficu de miezu zilei + numa pisde & bunicute in fata mea...25-35 viteza medie. Ajung unde trebuie cu mare intarziere...aflu ca sau plictisit sa ma astepte si au plecat acasa...Next Town...Dai yce si fugi pana la mama dracu in urmatoru orash (20 de km) nu e distanta mare..daca nu prindeai o gramada de biciclsti cu politia in fata... pe sens invers veneau non stop masini... in sfarsit am ajuns unde trebuia...acum am ajuns acasa si trebuie sa ma apuc de lucru...trebuie sa termin un proiect si sa il si printez pana la 8 dimineata... pe langa o zi lunga... o sa fie si o noapte groaznica...

Link to comment
Share on other sites

Da ,sunt zile cand totul merge pe dos .De obicei trebuie sa incetezi orice activitate si sa tragi de un sprit + un platou de mici pana trece ziua .:)

corect... cea mai mare dreptate...da vine partea aia nasoala cand nu poti sa incetezi nici o activitate...si merge din ce in ce mai prost ... si zici ..ce dracu poate sa fie mai rau de atat ? si se intampla ceva si mai rau

Link to comment
Share on other sites

@yceman_yceman imi pare sincer rau frate, ziua mea a fost bestiala (dae stie mai multe :))))))) )

@life sucks... so FUCK IT!

=)))))))))))) fuck it twice around, in diferent places, within 2 hours, it's much better. =)))

o zi groaznica : m-am trezit cu un prieten, pe un camp, la 50 km de orasul meu, la 2 pasi de liniile de tren.

pula stia cum am ajuns acolo, bine ca am dat de o strada si am prins un camion dupa vreo 2 ore de umblat pe langa sine.

Edited by begood
Link to comment
Share on other sites

o zi proasta e o zi in care cand ajungi acasa, vezi ca e luat curentu, ca ai o gramada de invatat pentru scoala si te gandesti ca o sa dai si tu bacu.ii o zi cand ai bea sau fuma ceva cu amicii sa te faci tranta.femeile in romania daca ai masina si cat de cat areti ok, nu mai prezinta o problema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...