Jump to content
Dragos

Caut personal pentru un proiect

Recommended Posts

  • Moderators

Este vorba despre un proiect de hacking. Un program ce include mai multe aplicatii mici printre care :

  • aplicatii cu Y! ETS
  • generator de pagini pentru phishing
  • DDoS
  • generator de virusi unici (ca ZeuS)
  • etc.

Caut persoane care sa stie PHP, JavaScript, AutoIT sau C++. De asemenea caut designeri. Cei interesati, dati-mi un mesaj prin pm cu adresa voastra de Yahoo!

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
vrei un proiect care te baga la 7 ani de puscarie cand tu ai poze si nume pe net

Nu cred ca o sa vina dupa mine politia. Vor crede ca e un fake.

EDIT:

@begood : Din ce am listat mai sus : aplicatiile cu ets, phishing, ddos si partea teoretica la virusi. Sunt si alte aplicatii ce vor fi incluse in program la care am nevoie de ajutor...

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

@Synthesis Eu stiu in mare parte AutoIT.Daca e ma bag si eu dar nu stiu cat as putea ajuta avand in vedere descrierea ta:

[I]Pai.. nu mai exista asa ceva pe net.. e unic..[/I]

Daca e vorba de put/get de pe FTP sau trimiterea datelor gen username,ip,time,OS, etc asta pot sa fac, daca se accepta chestia cu crearea bat-ului cu script de comenzi dupa care stergerea lui.Nu mi-a iesit niciodata trimiterea direct din executabilul de AutoIT :(...da-mi ceva de facut(pe post de test) ca sa-mi dau si eu seama daca ma bag.Si asa vezi si tu daca pot sa ajut sau nu

Link to comment
Share on other sites

Vezi sa nu te prinda garda ... , astia deabea sunt instare sa culeaga oamenii cu CD-uri piratate de prin piata , unde dracu sa te gaseasca pe internet ? E politia romana nu FBI !! Aia de lucreaza la investigatii informatice habarn nu au sa stinga si sa aprinda un PC . Trebuie sa fi foarte prost sa te prinda ai nostri . Trebuie sa vina cineva din strainatate sa le zica ,, Ba Gheorghe , vezi ca ala de a spart NASA , x , y , z , il gasesti acolo si ca te-am ajutat dal incoace " .

Link to comment
Share on other sites

1. Exista un motiv bun pentru care nu gasesti asa ceva pe net

2. Trebuie sa ai cunostinte vaste sa faci asa ceva cum trebuie

3. Nu e legal, ar fi fost mai ok sa citesti pe forum iti faceai o parere despre userii care stiau programare si ii intrebai pe privat.

Si sincer eu cred ca ai putea sa faci ceva calumea cu timpul in care vrei sa faci chestia asta ( e doar parerea mea asta )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...