Jump to content
Krisler12™

Zvon sau realitate ? Cati $$$ faci din Google Adsense ? :D

Recommended Posts

1.E blog sau site simplu de stiri ?

2.Daca e blog, e de genul nume.com sau e nume.wordpress.com ?

3.Cate articole ai si cam cat de mari ?

4.Postezi in feiacre zi/saptamana cate un alt articol ?

5.Ce oferi mai exact, in plus fata de restul ?

1. E un blog bine structurat.

2. e pe domeniu .com

3. Momentan in jur de 200-300 articole.

4. Postez zilnic, asa cum trebuie pe orice site.

Link to comment
Share on other sites

@rofl :))))

rofl rofl...ba are dreptate rofl..cum plm sa ziceti ca castiga cam putin iar ala micu petre sa zica ca ii usor sa fac un site si sa scoti $$$...park iara sa zica:eh nu va dau pontu ca ii pe lovele si plm imi furati nisa..:))

made in romania

Link to comment
Share on other sites

@rofl :))))

rofl rofl...ba are dreptate rofl..cum plm sa ziceti ca castiga cam putin iar ala micu petre sa zica ca ii usor sa fac un site si sa scoti $$$...park iara sa zica:eh nu va dau pontu ca ii pe lovele si plm imi furati nisa..:))

made in romania

bue coco , am zis ca ii usor sa faci un site in care userii sa verifice cine e pe invizibil sau nu pe ymes . citeste tot ce plm ...

ai dreptate , made in romania , toti comenteaza dar habar nu au de ce e vorba ... asta iti suna tie jicule

Link to comment
Share on other sites

@rofl :))))

rofl rofl...ba are dreptate rofl..cum plm sa ziceti ca castiga cam putin iar ala micu petre sa zica ca ii usor sa fac un site si sa scoti $$$...park iara sa zica:eh nu va dau pontu ca ii pe lovele si plm imi furati nisa..:))

made in romania

Nu te supara, nu ai vrea tu sa iti dau site-ul meu gata facut sa nu te mai chinui tu sa cauti si sa faci bani ?

Pai cum sa iti dau pontul meu cand am stat aproape 2 nopti in google keywords tool sa caut cuvintele cheie care se potrivesc si nu au o competie foarte mare.

Ar fi culmea sa iti dau tie acum totul mura in gura si tu sa incepi o noua afacere, bateti capul si o sa-ti iasa.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Petre

cu tine nu am de ce sa intru in polemica si te respect pentru ce faci si blogul ala a tau care vrei sa il vinzi spune totul despre capacitatea ta.true, nu am citit tot.

@Park

ma bravo daca ai stat 2 zile.dar ii tool specializat pentru research keywords si nu e vb de google adwords.ia cauta si tu pe google micro niche finder.da un pm si iti dau link.

cum naiba sa nu comentez cand vad ca zboara pe aici sutele de $$$ si miile..

Link to comment
Share on other sites

ROFL are dreptate este sunt platiti alti mai bine 2 poze aici

52239033.th.jpg

66504559.th.jpg

Prima poza cea cu 2 euro si 6 clickuri este facut imediat dupa ce sa schimbat ziua!

Uitativa la la ultimele 7 zile

Cuvintele cheie ar fi:

"incepeti lucrul" si "cele mai bune canale" ?

Cine ar cauta asa ceva pe google ??????

Sa inteleg ca daca cineva ar cauta asta pe google si intra pe situl tau si da un click pe adsense , tu primesti banii/click. Nu ? Sau cum se relationeaza clickul adsense cu cuvintele astea cheie ? Care este legatura dintre adsense si cuvintele astea cheie ?

PS: Ce site ai ? Despre ce e ? Un linke ceva ? :D

Cate pagini are? cate articole ? Cam cat de mari ?

Link to comment
Share on other sites

folosesc canale nu pot sa iti dau situl folosesc wordpress, este un site de filme

mai multe detalii nu pot sa iti dau, Si da primesc bani per click

Daca vrei te ajut in privat!

Hmmmm. Site de filme si adsense. Vezi ca s-ar putea sa iti pierzi contul si toti banutzii.Din cate stiu adsense nu accepta filme.Am avut si eu un site cu seriale si boom - adsense account banned :)

Fuck Google!

Btw se pot face bani frumosi din adsense.Cunosc oameni care fac si $1000/zii.Daca va intereseaza mai multe as putea sa fac un mic tutorial special pt RST :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm. Site de filme si adsense. Vezi ca s-ar putea sa iti pierzi contul si toti banutzii.Din cate stiu adsense nu accepta filme.Am avut si eu un site cu seriale si boom - adsense account banned :)

Fuck Google!

Btw se pot face bani frumosi din adsense.Cunosc oameni care fac si $1000/zii.Daca va intereseaza mai multe as putea sa fac un mic tutorial special pt RST :)

Si eu sunt mos craciun

Link to comment
Share on other sites

Atitudine de copii.Daca ai sta mai mult timp in forumuri de internet marketing ai vedea cum fac altii acele sume de bani.Asa ia du-te si intereseaza-te si ai sa vezi ca am dreptate.

Hai pe bune, ma lasi cu prostiile gen WSO, cati bani ai scos tu, nu imi zi mie prostiile astea

BTW am stat si stau pe forumuri de im dinaintea ta si cu asta ma ocup, de ce trebuie sa fii coios de cum ai intrat, crezi ca nu au mai fost multi de-al de tine pe forum?

Link to comment
Share on other sites

Hai pe bune, ma lasi cu prostiile gen WSO, cati bani ai scos tu, nu imi zi mie prostiile astea

BTW am stat si stau pe forumuri de im dinaintea ta si cu asta ma ocup, de ce trebuie sa fii coios de cum ai intrat, crezi ca nu au mai fost multi de-al de tine pe forum?

Nu sunt coios deloc.Doar ca atitudinea asta tipic romaneasca ma cam enerveaza.Daca stai pe forumuri de IM atunci ar trebuii sa stii ca se pot face bani din adsense si inca multi.

Dovada : How I make 15K a month at AdSense - Black Hat Forum Black Hat SEO

Nu sunt genul de om sa vorbesc fara sa stiu despre ce vorbesc.

Sper ca nu e vreo problema ca am postat link spre acel forum

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt coios deloc.Doar ca atitudinea asta tipic romaneasca ma cam enerveaza.Daca stai pe forumuri de IM atunci ar trebuii sa stii ca se pot face bani din adsense si inca multi.

Dovada : How I make 15K a month at AdSense - Black Hat Forum Black Hat SEO

Nu sunt genul de om sa vorbesc fara sa stiu despre ce vorbesc.

Sper ca nu e vreo problema ca am postat link spre acel forum

Dobitocule postul e din 12-23-2008, 04:23 PM cand nu erau nisele pline, cand google platea si nu bana, imi e sila de prosti

Link to comment
Share on other sites

Dobitocule postul e din 12-23-2008, 04:23 PM cand nu erau nisele pline, cand google platea si nu bana, imi e sila de prosti

In fine.Era doar nu exemplu ca poti sa faci asa cantitate de bani cu adsense.Inca sunt multi care fac asa bani stai flexat.Plus ca G inca plateste daca respecti TOS-ul.

Prietene sunt oameni care fac. Nu tu. Sa fie clar. Daca ai cu ce si chiar ai posibilitatea sa faci bani din adsense nu o afli dintr-un tutorial amarat "cum fac 2 centi pe zi" etc. Benny stie ce zice :)

Da cine a spus ca fac eu?Scrie undeva asta?Si eu stiu c zic,fac internet marketing de ceva ani.

Oricum n-am venit aici sa ma cert cu copii care cred ca le stiu pe toate.Si in nici un caz nu cred ca era nevoie de insulte.

Link to comment
Share on other sites

- Nu ai cum sa mai ridici ceva incat sa castigi peste 50-100$/zi, daca vrei sa scoti sume de genul asta trebuie sa investesti foarte mult in adwords pentru a directiona de pe keyword-uri slabe/site-uri populare gen cnet cea ce este foarte greu!

- Majoritatea niselor bune sunt deja luate, raman doar micro nisele => bani mai putini!

- E foarte mare probabilitatea sa fii banat daca nu ai continut bun, continutul pentru micro niche trebuie sa fie usor de inteles si corect scris(google verifica)!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...